Apple teeb iPhone 11 Pro Maxi vähem kui 500 dollariga

Apple teeb iPhone 11 Pro Maxi vähem kui 500 dollariga

Kui palju a iPhone 11 Pro Max 512GB? Meie jaoks siin Brasiilias kokku 9 600 R $; Apple’i jaoks on see hinnanguliselt veidi vähem kui 500 dollarit (umbes R $ 2 060), vastavalt TechInsightsi avalikustatud lammutamisele, mis arvutab iga uue tĂĽki ligikaudse väärtuse lipulaev Apple’ilt.

Seadme kõige kallim komponent on uus kolmekordne kaamerasĂĽsteem, eriti selle versiooni versioon, mis võib Apple’ile maksta umbes 73 USA dollarit. Teisel kohal on OLED-ekraan, mille maksumus on hinnanguliselt 66 USA dollarit, millele järgneb protsessor B13 A13, mis maksab umbes 64 USA dollarit.

Lisaks iPhone 11 Pro Maxi komponentide maksumusele oletab TechInsights ka seda, et selle seadme kokkupanek (olenemata sellest, kas seda teeb Foxconn Hiinas või Indias) maksab Apple’ile umbes 21 dollarit.

Nende väärtuste ja muude allolevas tabelis täpsustatud andmete põhjal eeldab ettevõte, et iPhone 11 Pro Maxi kõigi osade ja tootmise kulud on 490,50 dollarit. See moodustab 34% summast, mille Apple võtab stringid Ameerika Ühendriikides (1450 dollarit).

TechInsightsi iPhone 11 Pro Maxi maksumus

Siiski on oluline märkida, et ĂĽlejäänud 66% mitte puhas kasum. Materjalide arve ei kata palku, reklaami ega muid Apple’i töötajate kulusid (transport, pakendamine, kindlustus jne). Lisaks ei sisalda need arvud iOS-i arendust, kuid iPhone’i (iPadi abil) mĂĽĂĽk peaks loomulikult katma kõik selle tarkvara hooldamise kulud.

TechInsightsi arvutatud summa on veidi suurem kui eelmisel aastal välja antud iPhone XS Max 256GB valmistamiskulud, mis olid 443 dollarit. Võrreldes Galaxy S10 + -ga on ka iPhone 11 Pro Max veidi kallim, kuna selle seadme ehitus võib maksta Samsungile 420 dollarit.

Tuleb siiski märkida, et need arvud on ligikaudsed ega kajasta selle tootmise tegelikke kulusid vidin, sest ametlikult võivad need erineda sõltuvalt Apple’i paljude tarnijatega peetud läbirääkimistest.

Cult of Maci kaudu