Apple teeb oma teenuste laiendamise nõudluse rahuldamiseks ümberkorraldusi

Apple’i viimased eelarvetulemused on näidanud selles kategoorias dramaatilist kasvu teenused, mis sisaldab mõningaid väga populaarseid artikleid Apple’i kataloogist, näiteks iCloud, Apple Music ja Apple Pay. Selle kategooria ekspressiivsus mõjutab ka Apple’i sisemist korraldust, mis peab selleks „uueks ajastuks“ valmistuma.

SEE Wall Street Journal avaldas aruande selle kohta, kuidas Cupertino hiljutised tulekud (tööle võtmine, töölt lahkumine ja edutamine) “raputasid” ettevõtte töötajaid ja põhjustasid mõnele projektile embargo, teised aga prioriteediks.

Hiljuti kaasnes Apple’i juhtimises suur muutus lahkumisega Angela Ahrendts, siis jaekaubanduse juht ja asepresidendi ametikõrgendus, mis on endiselt olemas Deirdre O’Brien. Vastavalt WSJ, O’Brien “keskendub Ahrendtsi algatatud Apple’i poodide moderniseerimise lõpuleviimisele ja sellele, kuidas Apple oma teenuseid kauplustes reklaamib”.

Eelmine aasta, endineGoogler John Giannandrea ta edutati ka masinõppe ja tehisintellekti strateegia vanema asepresidendi kohale; selle kuu alguses otsustas Giannandrea toonase Siri pea ĂĽle anda, Bill Stasior, madalamale positsioonile ettevõttes vastavalt WSJ. Aruande kohaselt on Giannandrea keskendunud “Siri täpsuse ja jõudluse parandamisele”.

Lisaks toodete ja teenuste liidrile jagas Apple ĂĽleöö ĂĽmber ka umbes 200 töötajat, kellega ta oli seotud Projekt Titan. Sest WSJ, on suur osa Apple’i inseneriressurssidest teisaldatud teenustele keskendumiseks, peamiselt selle kasvu tõttu Voogesitus video.

Muudatuste peamised põhjused varieeruvad jaotuste kaupa. Kuid ĂĽheskoos peegeldavad need Apple’i jõupingutusi minna iPhone’i juhitud ettevõttest ettevõttesse, kus kasv tuleneb potentsiaalselt ĂĽmberkujundavatest teenustest ja tehnoloogiast.

Tegelikult on see aasta Apple Services’i tööstuse jaoks ĂĽsna kiire; niipea kui järgmisel kuul on ettevõttel oodata uut uudisteteenust, millele järgneb kuulus Apple Video – ja ikkagi võimalik platvorm Voogesitus mängud (see kuulujuttude järgi pole kaugeltki tõsi).

9to5Mac kaudu