Apple teeb Portugalis ametliku 128 GB suuruse iPadi hinnaga 809 eurot

See on lühiajaline kuulujutt. Pärast eile ilmunud teavet, et Apple võib valmistada neljanda põlvkonna iPadi 128 GB versiooni, kinnitas Cupertino ettevõte täna, et tahvelarvuti uus versioon on saadaval Portugalis 5. veebruaril. WiFi-ga mudel maksab 809 eurot, 4G-võrkude toega versioon aga 939 eurot.

Seda tahvelarvutit saab mustvalgena osta Apple’i veebipoest või volitatud jaemĂĽĂĽjatelt.

“Kahekordne salvestusmaht suurema sisu tootmiseks” on lause, mida Ameerika ettevõtted kasutavad meediasse saadetud kirjete avamiseks. Apple’i turunduse asepresident Philip Schiller usub, et koos 128 GB sisemäluga iPadi uue versiooni saabumisega on “ettevõtetel, koolitajatel ja kunstnikel rohkem põhjuseid iPadi kasutamiseks kõigi oma äri- ja isiklikeks vajadusteks”.

Ajal, mil tehnikaturul domineerib trend pilves sisalduv sisu hoidmine, näivad õunabrändi eest vastutavad isikud arvavat, et suurem lisahoiustamine võib uusi tarbijaid meelitada.

128 GB suuruse ruumiga on neljanda põlvkonna iPad turul võrdlusalus – ja ka ĂĽks kallimaid tahvelarvuteid – ning võidab Microsofti Surface Pro’ga võidetava mudeli, mis saabub lähinädalatel Põhja-Ameerika turule ja mis pakub ĂĽhes oma versioonis ka 128 GB mälumahtu. .

Portugal on nende riikide hulgas, kes saavad uue tahvelarvutiversiooni esimesena. Apple’i bränd reserveeris eile Portugali kasutajatele veel ĂĽhe “ĂĽllatuse”, tehes iOS 6.1-s kättesaadavaks värskenduse 4G-võrgusageduste toe, millel Optimus, TMN ja Vodafone töötavad.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi