Apple tegeleb parandustega, et parandada SSD-de elu Mac'is

Apple tegeleb parandustega, et parandada SSD-de elu Mac'is

Uuel SSD toega MacBookil (tahkisjõud), märkavad mõned kasutajad süsteemi kuva kuva avamisel selle draivi kummalisi spetsifikatsioone (Süsteemiprofiil) Mac OS X-is. Kui valite SSD-le vastava seadme SATA, leiate selle teabe "TRIM-i tugi", mida praegu arvutites ei toetata.

TRIM on tehnoloogia, mis peaks olema tahkismäluseadmetega arvutite tuleviku jaoks oluline, kuid tootjad seda täna kahjuks ei uurinud. See takistab neil aja jooksul kadumast lugemise / kirjutamise kiirust, sest kasutaja lisab ja kustutab faile pidevalt.

Sellega kustutatakse sisemine salvestusplokk kohe, kui olemasolev fail kustutatakse, võimaldades arvutil uut teavet tõhusamalt ja jõudlust järk-järgult kaotamata. SSD suundumused rändavad tulevikus sülearvutitelt lauaarvutitele, nii et nende funktsionaalsuse parandamine on tehnoloogiaettevõtete jaoks kõige targem.

Lisaks MacBooks'ile kasutab Xserves SSD-sid ka draividega, kus operatsioonisüsteemi ja rakendusi salvestavad IT-administraatorid. See muudab selle funktsioonid paremaks jõudluseks, kui teabe (vahemälu või muu ajutise teabe kujul kettal) lugemise / kirjutamise kiirus on erinev.

(AppleInsideri kaudu)