Apple tegi Brasiilias muudatusi App Store'i vanuseastmes

Apple tegi Brasiilias muudatusi App Store’i vanuseastmes

Apple teatas oma arendajaportaalis täna mitmetest muudatustest, mis on seotud App Store’i vanusepiirang.

Ettevõtte sõnul on ta pĂĽhendunud “tagama, et pood oleks turvaline koht lastele kogu maailmas, kui nad rakendusi otsivad ja alla laadivad”. Brasiilia eeskirjade tõttu on meie riigi vanusepiirangut, mille App Store Connect automaatselt genereerib, vastavalt kohandatud.

Nüüdsest on rakendused, mis sisaldavad haruldasel / mõõdukal tasemel küpsed või sugestiivsed teemad, seksuaalne sisu või alastus klassifitseeritakse kui 12 aastat või rohkem; rakendused, mis viitavad haruldastele / mõõdukatele alkoholi tarvitaminejaoks tubakas Või narkootikume klassifitseeritakse kui 14 aastat või rohkem; Lõpuks rakendused, mida on sageli või intensiivselt töödelda küpsed või sugestiivsed teemad, realistlik vägivald, seksuaalne sisu või alastusvõi kihlvedude simulatsioon klassifitseeritakse kui 18-aastased või vanemad.

Apple TV + ja Twitteri rakenduste vanusepiirangudApple TV + (L / 4 +) ja Twitteri rakenduse (16/17 +) vanusepiirang.

Vanusepiirangud kuvatakse App Store’is Apple’i hinnangute kõrval – ĂĽlaltoodud näites on meil Brasiilia reitingud “tasuta” ja “16 aastat”, samas kui Apple’i reitingud (Ameerika seaduste kohaselt) on “4 aastat” ja “17 aastat”.

Pilt: täringud