Apple toetab Iisraeli tehisintellektile suunatud ĂĽritusi; Tim Cook on Hiina ĂĽrituse aseesimees

Sellel saidil kajastades on Apple sponsoreerinud mitmeid üritusi kogu maailmas, näiteks BSides SF ohutuskonverentsi ja Super Bowli komitee 50. väljaannet. Teisisõnu ei olnud mõnel üritusel otsesem osalemine tema jaoks asjakohane. Nüüd on ettevõte seda algatust rahvusvaheliselt laiendanud, saades üheks sponsoriks Israel Machine Visioni konverents (IMVC) 2018.

Nagu konverentsisait osutab, on hõbesponsor Apple, koos Qualcommiga jah, lõppude lõpuks pole IMVC-l absoluutselt midagi pistmist kogu maailmas levinud hiiglaste vaheliste legaalsete lahingutega.

Lisaks sponsoriks olemisele osaleb Apple üritusel ka eksponendina (eksponente). Ettevõtte sügavuse tuvastamise uurimis- ja arendustiimi juhtiv Eitan Hirsh räägib iPhone X (TrueDepth) esikaameraga seotud tehnoloogiast.

Heidame pilgu iPhone X TrueDepth kaamerasüsteemile, kujundusele ja võimalustele. Samuti kirjeldame mõnes võimalikus funktsioonis kasutatud algebralist kihti ja selgitame, kuidas arendajad saavad seda kasutada.

IPhone X esikaamera

IMVC on igat tüüpi masinõppele ja tehisintellektile keskendunud konverents, mis hõlmab teemasid, mis hõlmavad tehisintellekti, sügavat õppimist, iseõppimist, silmade jälgimist, roboteid ja muud. Üritus toimub 6. märtsil Tel Avivis (Iisraeli suuruselt teine ​​linn).

Apple, nagu me juba rõhutasime MacMagazine, tal on riigiga väga lähedased suhted; Lisaks kontoritele ning teadus- ja arenduskeskustele on Ma omandanud mitu käivitamine/ Iisraeli ettevõtted (muu hulgas RealFace, LinX, Anobit).

SĂĽndmused Hiinas

Sellega seoses saab aseesimeheks Tim Cook (Apple'i tegevjuht) Hiina arengufoorum 2018. aastal, teatas Wall Street Journal.

See on iga-aastane kohtumine, mille eesmärk on edendada dialoogi Hiina valitsuse ja ülemaailmsete ärijuhtide vahel. Ürituse kaasesimeeste saalis on meil juba juhte nagu Mark Fields (Fordi tegevjuht) ja Doug Oberhelman (Caterpillari tegevjuht).

Tuleb märkida, et saade ise pole Cooki jaoks midagi uut; 2017. aastal rääkis ta lisaks üritusel osalemisele sellistel teemadel nagu globaliseerumine, majandus ja privaatsus.

Pärast Apple'i hiljutist otsust järgida Hiina seadusi pole arutatavatest teemadest puudust

kaudu 9 kuni 5 Mac: 1, 2