contador gratis Saltar al contenido

Apple tõi koostöös kaubamärgiga UNDEFEATED turule eriväljaanded BeatsX ja Beats Pill +

Apple tõi koostöös kaubamärgiga UNDEFEATED turule spetsiaalsed väljaanded BeatsX ja Beats Pill +

Kas sa arvad, et HomePod on täna Cupertinost ainus heliteemaline uudis? Kuna arvate, et see on vale, see tähendab, kui arvate, et toote värvikiht on a uus asi.

A Lööb, Ma tütarettevõte, kuulutas täna välja oma kahe enimmüüdud toote – raadioside peakomplekti – eriväljaande BeatsX ja Bluetooth kõlarid Beats Pill + koostöös tennisebrändiga RIKASTAMATA. Aksessuaaridel on tume välimus koos kamuflaažistiili detailidega, millest on kindlasti kasu, kui kuulete igavest lööki safri keskel või pruunide karude küttimist või sõda.

Pill + katkematu

Lugege ettevõtte pressiteadet ja proovige väljapääsule vastu seista, hüpates juga ja sõites mägilõvi:

Liigutage sebra eemale. Ületage piir. Püsti. Just seda usuvad Beats ja Tühjad, nii et liitume selle kollektsiooniga, mis teil olema peab, juba kolmandat korda. See uusim koostöö, mis on mõeldud neile, kes soovivad sammu edasi minna, on inspireeritud eksimatust tiigri kamuflaažist ja kartmatust suhtumisest.

BeatsX ja Beats Pill + tasude eriväljaanded vastavalt, 180 dollarit ja 200 dollarit, mis esindab 20 dollarit rohkem kui linnaversioon ja mis on kahjuks sama toode. Mõlemal on erijuhud (Beats Pillil + pole seda isegi tsiviilväljaandes) toote kaitsmiseks, kui te, ma ei tea, riputate liikuva lennukiga väljaspool.

Seda toodet müüakse nüüd Apple'i inspireeritud ja väljakutseid pakkuvas kaupluses USA-s. Ameerika Apple'i veebipood müüb ka eriväljaandeid (BeatsX, Beats Pill +), kui säästate energiat järgmise suure seikluse jaoks. Peab nägema!

läbi MacRumors