contador gratis Skip to content

Apple tÔi koostöös kaubamÀrgiga UNDEFEATED turule erivÀljaanded BeatsX ja Beats Pill +

Apple tÔi koostöös kaubamÀrgiga UNDEFEATED turule spetsiaalsed vÀljaanded BeatsX ja Beats Pill +

Kas sa arvad, et HomePod on tÀna Cupertinost ainus heliteemaline uudis? Kuna arvate, et see on vale, see tÀhendab, kui arvate, et toote vÀrvikiht on a uus asi.

A Lööb, Ma tĂŒtarettevĂ”te, kuulutas tĂ€na vĂ€lja oma kahe enimmĂŒĂŒdud toote – raadioside peakomplekti – erivĂ€ljaande BeatsX ja Bluetooth kĂ”larid Beats Pill + koostöös tennisebrĂ€ndiga RIKASTAMATA. Aksessuaaridel on tume vĂ€limus koos kamuflaaĆŸistiili detailidega, millest on kindlasti kasu, kui kuulete igavest lööki safri keskel vĂ”i pruunide karude kĂŒttimist vĂ”i sĂ”da.

Pill + katkematu

Lugege ettevĂ”tte pressiteadet ja proovige vĂ€ljapÀÀsule vastu seista, hĂŒpates juga ja sĂ”ites mĂ€gilĂ”vi:

Liigutage sebra eemale. Ületage piir. PĂŒsti. Just seda usuvad Beats ja TĂŒhjad, nii et liitume selle kollektsiooniga, mis teil olema peab, juba kolmandat korda. See uusim koostöö, mis on mĂ”eldud neile, kes soovivad sammu edasi minna, on inspireeritud eksimatust tiigri kamuflaaĆŸist ja kartmatust suhtumisest.

BeatsX ja Beats Pill + tasude erivÀljaanded vastavalt, 180 dollarit ja 200 dollarit, mis esindab 20 dollarit rohkem kui linnaversioon ja mis on kahjuks sama toode. MÔlemal on erijuhud (Beats Pillil + pole seda isegi tsiviilvÀljaandes) toote kaitsmiseks, kui te, ma ei tea, riputate liikuva lennukiga vÀljaspool.

Seda toodet mĂŒĂŒakse nĂŒĂŒd Apple'i inspireeritud ja vĂ€ljakutseid pakkuvas kaupluses USA-s. Ameerika Apple'i veebipood mĂŒĂŒb ka erivĂ€ljaandeid (BeatsX, Beats Pill +), kui sÀÀstate energiat jĂ€rgmise suure seikluse jaoks. Peab nĂ€gema!

lÀbi MacRumors