RAÄŚUNALNIK

Apple tõi turule 13-tollise MacBooks Airi ja uue MacBook Pro

Apple teatas äsja uue versiooni väljaandmisest Macbook Air See pärineb 13-tolline MacBook Pro.

Air saab koos tehnoloogiaga võrkkesta ekraani uuendatud versiooni Tõeline toon (mis reguleerib värvitemperatuuri automaatselt vastavalt keskkonnale) ja alghinda vähendati USA-s 1100 dollarini. Kaasas Inteli protsessor kahetuumaline kaheksas põlvkond, omab Touch ID-d ja hoiab akut “terve päeva”.

Uus FaceTime'iga MacBook Air töötab täisekraanil

Sissetulev MBP jääb 1300 dollarile, mille tulemuseks on Inteli protsessor neljatuumaline kaheksanda põlvkonna ja Apple’i T2 turvakiip. See on varustatud “ĂĽlikiire” SSD-ga, puuteribaga (Touch ID-ga) ja loomulikult ka Retina-ekraaniga koos tehnoloogiaga. Tõeline toon.

Uus 13-tolline MacBook Pro ĂĽlalt vaadatuna koos puuteribaga

Jah: alates tänasest, Apple enam ei paku sisenemismudel 13 ″ MBP-st ilma puuteribata – ja hind on säilinud, see on hea. Pidage meeles ka seda, et 15 mudelit uuendati eelmise aasta mais.

Mis puutub klaviatuuri, siis Rene Ritchie (saidilt iMore) teatas Twitteris, et mõlemal liinil on sama kolmanda põlvkonna liblika klaviatuur uuendatud sel aastal 15-tollise MPB-ga – ehkki iroonilisel kombel on need juba osa Apple’i klaviatuuri asendamise programmist. Teisisõnu, analĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo eksis oma ennustuses käärklaviatuuri tänavuse MacBooks Airi naasmise kohta.

Tagasi kooli edutamise juurde

Põhjapoolkeral on aeg tagasi kooli minna ja nende renoveeritud masinatega pakub Apple üliõpilastele, õpetajatele ja teistele akadeemilise maailma liikmetele väga erilisi tingimusi.

Uut MacBook Airi saab osta juba 1000 dollariga, samas kui MacBook Pro 13 ”algab 1200 dollarist. Samuti viib sel perioodil igaüks, kes ostab ühe reklaamimasinatest (mille hulka kuuluvad ka iMac ja iPad), koju Beats Studio 3 juhtmeta peakomplekti.

Apple pakub Macile, iPadile, AppleCare’ile, lisaseadmetele ja teenustele ĂĽliõpilastele mitmeid erisoodustusi.

Hinnad Brasiilias

Ăśllataval kombel on uut MacBooks Airi nĂĽĂĽd võimalik osta ka siin Brasiilias – hinnangulise tarneajaga 2–3 nädalat -, samal ajal kui uuel MacBook Pro 13 ″-l on ainult avalikustatud hind (tõenäoliselt peab Anatel veel kokku leppima).

Uue MacBook Airi hind on 9 700 R $, versiooniga, mille protsessor on 1,6 GHz (Turbo Boost kuni 3,6 GHz), 8 GB LPDDR3 mälu koos 2,133 MHz, 128 GB SSD ja Intel UHD Graphics 617.

13 ″ Inteli Core i5 protsessoriga mudelitel on uus MacBook Pro hinnaga 12 000 R $ neljatuumaline 1,4, GHz (Turbo Boost kuni 3,9 GHz), Intel Iris Plus Graphics 645, 8 GB LPDDR3 mälu 2,133 MHz ja 128 GB SSD-ga.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH