Apple tõi uue Powerbeatsi ametlikult turule ja see maksab isegi 50 dollarit vähem kui eelmine [atualizado: R$1.300 no Brasil]

Pärast seda, kui nad olid just eile Walmarti kaupluste riiulitel märganud, polnud enam palju teha: uute kõrvaklappide turuletoomine Powerbeats see on tõesti lähedal.

Ja uudis on tõepoolest väga hea: nagu poes näha, on hind nĂĽĂĽd 150 dollarit – 50 dollarit vähem kui nende asendatud juhtmeta Powerbeats3.

Uus Powerbeats (mida ei nimetata Powerbeats4-ks) sisaldab Apple’i kiipi H1, suurendades selle autonoomiat 12-lt 15-le tunnile (1,5-tunnise autonoomiaga vaid 5-minutilise laadimise järel), lisaks tugi käsule “Mis seal ikka, Siri” ja iOS-i heli jagamise funktsioonid.

Kõrvaklapid on vee- ja higikindlad, tagades reproduktsiooni ja helitugevuse füüsilise kontrolli. Üldine välimus on väga sarnane eelmise põlvkonnaga, juhtmed on küljelt küljele ühendatud.

Need tulevad alates sellest kolmapäevast (18/3) müüki kolmes värvitoonis: must, valge ja punane. Ehkki Anatel on need heaks kiitnud, ei ilmu need praegu Brazilian Beatsi saidil ja me ei tea, mis on nende kohalikud hinnad.

Kuna uued Powerbeatid vajavad iOS 13.4, on väga tõenäoline, et Powerbeats ilmub kõigile tänasest homseni koos teiste Apple’i operatsioonisĂĽsteemi värskendustega.

Ars Technica kaudu

Värskenda, jaoks Eduardo Marques 16. märts 2020 kell 11:38

Kõrvaklapid on nĂĽĂĽd Beats Brasili veebisaidil maalitud ja ettevõtte sõnul lähevad need teile maksma 1 300 R $ siinkandis – 150 dollarit odavam kui Wirelress Powerbeats3, mis maksab 1450 dollarit. Siiani pole teavet selle kohta, millal mĂĽĂĽk Brasiilias algab.