Apple toob septembrikuu showle teieni uue Apple TV 4K, HDR ja reaalajas sisu abil

Kuulujutud a Apple TV Pikka aega taotletud ressurssidega pikendamine ei tule tänasest päevast; samuti pole hiljuti toimunud meeleavaldusi digiboks da Maçã vajab lähitulevikus tõesti värskendust, kui ta kavatseb jätkata jõududega konkureerimist nutikate telekastide järjest karmimal turul.

Noh, kui see on kuulujutt Bloomberg osutus õigeks – ja kindlasti said nad õigeks Palju -, võib-olla on Apple TV tulevikul häid ĂĽllatusi: vastavalt väljaandele, kus tuuakse välja teema lähedased allikad, on Apple kohal ka oma septembrikuu ĂĽritusel – sama, mida nende sõnul kasutatakse uue iPhone’i tutvustamiseks ja võib-olla ka Apple Watchi uued mudelid – a uus versioon must kast võimsama protsessoriga, mis võimaldab edastada sissetulevat sisu 4K HDR (muidugi seda tehnoloogiat toetavate telerite jaoks).

Tsiteerides unustamatut Polishopi, Ja see pole veel kõik! Aruande kohaselt kavandab Apple ka oma telerakenduse värskenduse, rõhutades uut sisu Elu, mis võimaldab kasutajatel juurde pääseda rohkematele otseĂĽlekannetele – kas uudistest, spordialadest, auhindadest või muust lähedust nõudvast meediumitĂĽĂĽbist.

Muidugi alustab Apple taas selleks sisutootjate – telekanalite, stuudiote ja muude meediaettevõtetega – kõnelusi, et seda tĂĽĂĽpi ĂĽlekanded oma uues rakenduses kättesaadavaks teha. Lisaks on Hollywoodi tootjatele avatud läbirääkimised oma filmide ja seeriate 4K HDR-versioonide iTunes Store’is kättesaadavaks tegemise alustamiseks; muidu pole ilmselgelt mõtet Apple TV 4K HDR-i käivitada. Siiski pole veel sõna selle kohta, kas need läbirääkimised õnnestuvad – selle teadasaamiseks peame kindlasti veel paar nädalat ootama.

Tegelikult on see Apple’i ristisõja keskmes: 4K, HDR ja praktiliste programmidega Apple TV tootmine on lihtne; Tootjatele on keeruline luua sobiva sisu pakkumiseks partnerlusi, et tarbijad saaksid tehnoloogiat raskusteta nautida. Kahtlemata on nime “Apple” kaal Tim Cooki ja tema jõugu väga toetav, kuid me teame ka, et ettevõttel on raske stuudioga läbi rääkida. Nii et jääb vaid oodata, milliseks saab kogu selle protsessi tulemus.