Uus 9,7-tolline iPad on lõpuks saadaval Brasiilias

Apple toob turule soodsama hinnaga "uue" 9,7-tollise iPadi

Apple teatas täna, nagu viimastel päevadel võib oodata, värskenduse versioonile 9,7-tolline iPad mida nüüd nimetatakse lihtsalt "iPad" ilma järelliideteta "Air" või "Pro". Tegelikult on see iPad Air 2 järeltulija, sellel pole selliseid Pro funktsioone nagu Apple Pencils või Smart Connector tugi, ehkki see on pisut paksem ja raskem (kooskõlas esimese iPad Airiga).

Uus iPad on 9,7 tolli

See tahvelarvuti ühendab uusima põlvkonna võrkkesta kuvari 9,7-ga (2048 1536 piksliga ja heledam, kuid ilmselt ilma tehnoloogiata) Tõeline toon ja ilma Pro 'pimestamisvastase lamineerimiseta), 64-bitise A9 kiibi, "kogu päeva" aku, 8-megapikslise tagakaamera ja FaceTime HD esikaamera, Touch ID-sensoriga jne. See tähendab, et see pole iPad ühegi tehnoloogiauudisega, millest me ei tea.

Uut 9,7 uut iPadi saab osta alates 24. märtsist Ameerika Ühendriikides ja enam kui 20 riigis / piirkonnas, sealhulgas Saksamaal, Austraalias, Kanadas, Hiinas, Hispaanias, Prantsusmaal, Hollandis, Hongkongis, Itaalias, Jaapanis , Inglise, rootsi ja tema. Aprillis jõuab ta Taani, Indiasse, Mehhikosse, Norrasse, Venemaale, Türki jt. Brasiilia, Taiwan ja rohkem riike saavad selle kätte alles maist.

Saadaval hõbedases, kuldses ja taevashallis müüakse uut iPad 9.7 USA-s väga soodsate hindadega: 329 dollarit 32 GB ja WiFi-versioonide järgi 459 dollarit 32 GB Wi-Fi + mobiilne versioon. Saadaval on ka 128 GB suurune versioon, igaüks väärtusega 100 dollarit. Apple müüb USA-s uue iPadi jaoks polüuretaanist nutikaid katteid 39 dollariga, erinevates värvides.

Ehkki Brasiilias peame veel umbes kaks kuud ootama, on ka hinnad avaldatud: R 2499 dollarit rohkem kui 32 GB WiFi, R 3,199 dollarit 32 GB Wi-Fi + mobiiltelefoni kaudu. 128 GB versiooni hind on 500 USD.

iPad mini 4

IPad mini 4 jääb samaks, kuid saab nüüd suurema mahutavuse.

Peagi turustatakse seda hõbedases, kuldses ja hallis ruumis hinnaga 399 dollarit 128 GB Wi-Fi mudelis ja 529 dollarit 128 lahtris Wi-Fi + mobiilses mudelis. Brasiilias võetakse nende eest vastavalt 2 999 R $ ja 3 699 R R $.

IPadide perekond

Sellega tappis Apple iPad mini 4 32GB versiooni ja mattis lõpuks iPad mini 2 ära. Ta oleks võinud kasutada võimalust muuta oma nimi "iPad mini", kuid kaotas selle.