Ryan Reynolds dan Will Ferrell

Apple toodab muusikali koos Ryan Reynoldsiga; „Ratu Gajah” treiler ilmus

Mida tähendab teine ​​päev? Rohkem uudiseid kaleidoskoopilise kohta suureneb Apple TV +, Muidugi. Vaatame viimaseid uudiseid.

“Jõululaul”

Päeva esimesed uudised tulid Variatsioon: ilmselt peavad Apple “viimaseid läbirääkimisi” raamatu põhjal muusika tootmiseks “Jõululaul” (“Jõululaul”), autor Charles Dickens. Näib, et mängufilm on peaosa Ryan Reynolds (sisse “Surma bassein”) ja Will Ferrell (filmist “Ankur”).

Ryan Reynolds ja Will FerrellRyan Reynolds ja Will Ferrell

Filmi kirjeldatakse kui “muusikalist ĂĽmbermõeldist” kuulsast loost, milles osalevad armetult miljonär ning mineviku, oleviku ja tulevaste jõulude kummitused. Aruande kohaselt on Apple helde muusikali kindlustamiseks investeeritud summa vastu, millega ka nõustub Netflix, läbi Warner Bros. ja Kõige tähtsam – Apple kulutab 60 miljonit dollarit ainult filmidega seotud talentide värbamisel, mis tõrjuks konkurente.

Sean Anders ja John Morris (“De Repente Uma Família”) toimib stsenaristi ja lavastajajuhina, kes pole veel detaile avalikustanud. Varsti ilmuvad muud värbamise ja filmimise algusega seotud uudised.

“Kuninganna elevant”

Vahepeal avaldas Apple esimese platvormil debĂĽteeriva originaalfilmi treileri Voogesitus (ja teatrites): dokumentaalfilmid “Kuninganna elevant”. Vaadake järgmist:

Ăśtles Chiwetel Ejiofor (“12 aastat orjandust”) jälgib see dokumentaalfilm elevantide perekonda, kellel on ellujäämiseks vaja ĂĽletada Aafrika savann. Selle filmi reĹľissöör oli Mark Deeble ja Victoria Stone, kes elas 25 (!) aastat Aafrika mandril ja veetis neist neli siin kasutatud materjali jäädvustades.

Paljutõotav?

“Kogu inimkonna jaoks”

Ăśleminek teemal “filmid” teemale “sarjad”, esitles Apple, viimases numbris New Yorgi koomiksikonverents, põhjalik eelvaade ĂĽhest Apple TV + -ga debĂĽteerivast lavastusest: kosmosedraama “Kogu inimkonna jaoks”.

Avalikustamine

Peaosaliste ja tegevprodutsendi osalusel Ronald D. Moore, Näitas Apple sarja esimese osa esimesi 15 minutit – salvestamatu ja avalikult avaldamata. Sellegipoolest oli reaktsioon sisule ĂĽsna positiivne: mõned vaatajad kirjeldasid sarja kui sellist “Hullud inimesed” kosmoses, näidates Ameerika kosmoseprogrammi alternatiivset versiooni, mis oli Moore’i sõnul 1960ndatel ameeriklastele lubatud võimalus, kuid mida NASA tegelikult kunagi ei tarninud.

Ăśritusel teatati, et sarjal on juba plaanitud kolm hooaega – kuigi Apple ei ole veel kõigi kolme toodangut kinnitanud. Aasta esimene osa “Kogu inimkonna jaoks”, nagu teada, saab neid kontrollida juba 1. novembril.

Jennifer Aniston

Lõpuks tuleb esile tõsta intervjuud, mille on andnud Jennifer Anistontähed pärit “Hommikune saade” – Teine lavastus, mis debĂĽteerib Apple TV + turule toomisega.

Jennifer Aniston ja Reese Witherspoon Apple TV + -sReese Witherspoon ja Jennifer Aniston (paremal) Apple TV + käivitusüritusel

SEE Variatsioonnäitles näitlejanna, et sarja, mis keerleb hommikuse ankruga, milles süüdistatakse seksuaalses ahistamises, ja sellele järgnenud kahe naise vahelist vaidlust tema jäetud vaakumis, mõjutasid tugevalt liikumise #MeToo sündmused, mis mõistavad vägivallatsejad hukka. Hollywoodist.

Sari möödus. MĂĽĂĽsime selle Apple’ile just selle pildiga, mida soovisime. Siis, umbes neli kuud hiljem, lõi prostituud fänni [as acusações] ja me pidime põhimõtteliselt otsast alustama.

Aniston kirjeldas seeria Apple’ile mĂĽĂĽmisel ka teatavat hirmu, arvestades ettevõtte kogemusi selles piirkonnas; Mis veenis näitlejannat selles, et Apple oleks õige valik, oli ettevõtte keskendumine kvaliteedile, mitte kvantiteedile.

Me teame, mida me teeme [ao vender a sĂ©rie para a Apple] – Kuigi neil pole ikka veel seinu ega telefoni. […] Ideedes olla esimene Apple’is on midagi tõeliselt põnevat. Nad on tõeliselt lahe seltskond. Nad teevad lahedaid asju. Miks nad ei saa teha lahedat sarja? Ja nad hoolivad palju kvaliteedist, mitte kvantiteedist, nii et see on atraktsioonitegur. Ja hoolimata nende peaaegu koomilisest kinnisideest nende valduses olevate saladuste vastu, on see asjata.

“Hommikune saade” Selle esimene osa on saadaval 1. novembril.

kaudu MacRumors, 9to5Mac, AppleInsider