RAÄŚUNALNIK

Apple Tools näitab teile, kuidas uued Mac Pro ja XDR Pro teie laual välja näevad

Uus Mac Provabastamisel mĂĽĂĽakse hinnaga alates 6000 dollarit. Ilu Pro XDR ekraanomakorda algab kõige odavamas versioonis 5000 dollarit – rääkimata toest, mida nimetatakse Pro Standiks ja mis maksab 1000 dollarit ĂĽksi.

See tähendab, et vähemalt me ​​räägime sellest 12 tuhat dollarit kui teil on kodus täielik partner – see tähendab Apple’i konverteerimiskursi järgi muidugi seda, et siinne investeering kaalub ĂĽles raha, mille saaksite kõigi oma elundite mĂĽĂĽgist ilma elutähtsate funktsioonide kaotamata.

Unistuste täitmiseks Applemaniacs inimesed, nagu sina ja mina, mõtles Apple välja nutika, kuid veidi odavama lahenduse.

Lihtsalt minge oma iPhone’i või iPadi uuele Mac Pro või Pro Display XDR lehele ja otsige ekraani ĂĽlaosas kuvatavat valikut “Kuva liitreaalsuses”. Valmis: tänu ARKiti maagiale saab olema ilus ja kallis paar, mis on valmis digitaalselt paigutama oma kodu igale pinnale ja rahuldab teie magusaid fantaasiaid isegi deliiriumi põgusatel hetkedel.

Lisaks lĂĽsergilistele eesmärkidele on Apple’i suurepärane tööriist uue Mac Pro suuruse kohta aimu saamiseks. Näiteks panevad Twitteri kasutajad võltsmasina Power Mac G5 kõrvale (mis on väljastpoolt sama, mis meile kõigile tuttav vana Mac Pro “juusturiiv”).

Vastupidiselt sellele, mida võib arvata, on uus arvuti oma esivanematest veidi väiksem – mis pole ĂĽllatav, kuna modulaarsus maksab.

Kui liitreaalsuse eelvaated on täpsed, on see kõik [o novo Mac Pro] Power Mac G5 korpuse kõrval.

Oleks tore, kui see virtuaalne masin tegelikult töötaks, eks? ?

9to5Mac kaudu


Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH