IGRE

Apple töötab sisekujunduses spetsialiseerunud Tesla insenere; reklaami- ja tervishoiutöötajad lahkuvad

Veel nädal, veel ĂĽks kohtumiste ja hĂĽvastijätude sari Apple’is – ja jällegi seotud mõne juba ĂĽlerahvastatud Cupertino piirkonnaga, nagu näiteks autoarendus ja tervis. Heidame neile pilgu.

Steve MacManus

Saabumispäev – nagu teatas MacRumors – see tuli Steve MacManus, hiljuti sisse loginud autoinsener Tesla ning on töötanud ka Jaguari / Land Roveri, Bentley ja Aston Martini juures – jah, kadestamisväärne jätkamine.

Steve MacManusSteve MacManus (vasakul)

Puudub lisateave MacManuse Apple’i ametikoha kohta (tema LinkedIni lehel on lihtsalt öeldud, et ta on ettevõtte vanemdirektor), kuid tema taust annab mõningaid vihjeid: insener on autotööstuse sisekujunduse ekspert, mis on võib tähendada taastumist Apple’i huvi vastu oma sõidukite ehitamise vastu.

Ilmselgelt pole see ainus võimalus: MacManus võib oma kogemused tuua autosalongidesse, et aidata luua autonoomne süsteem, mis on paremini integreeritud iga sõiduki sisemistele omadustele. See võib mängida rolli ka täiesti erinevates valdkondades. “Project Titani” kangas on endiselt väga paks ja selle ametlike uudiste kuulmiseks peame veel paar aastat ootama. Noh, vähemalt läks hästi.

Arnau Bosch Vergés

Peamine väljapääs seekord pole tegelikult Apple’ilt, kuid see on ettevõttes väga mõjukas nimi: me räägime Arnau Bosch VergĂ©s, loovjuht TBWA meediakunstide labor (Apple’i reklaamipartnerite agentuur) ja ettevõtte viimase aja ikoonilisemate kampaaniate kaaslooja. Teave on Trumm.

Arnau Bosch Vergés

Näiteks Bosch VergĂ©s on ĂĽks nimedest, mis on HomePodi mitme auhinnaga pärjatud reklaami taga “Tere tulemast koju“ReĹľissöör Spike Jonze ja peaosas FKA Oksad. Ta liitus TBWA meediakunstide laboriga 2015. aastal, asus oma praegusele ametikohale 2018. aastal ja lahkub nĂĽĂĽd agentuurist tööle SoundStorming, a algus keskendub muusikute sotsiaalmeedia platvormidele.

Nick Law’i saabudes pole Apple’il tõenäoliselt oma reklaamijuhtimisega suuri probleeme. Sellegipoolest on alati tunda suure loomingulise mõtlemise kaotust ja lähikuudel näeme, kas VergĂ©si lahkumine mõjutab Apple’i kommunikatsiooni.

Terviseekspert

Lõpuks ĂĽks väljapääs – tegelikult mitte ĂĽks väljapääs, vaid mitu: kindlustusgigant rahvushĂĽmn puhastage ja palgake mõned spetsialistid Terviseks da Maçã, veteranide ja uute töötajate hulgas.

Vastavalt CNBC, HĂĽmn pĂĽĂĽab anda oma toodetele lõpptarbijatele uue näo, kus on kasutajasõbralikum liides ja lihtsamad toimingud; Apple’i spetsialistide DNA-s on need teadmised juba olemas, mis selgitab värbamislaine – see on esimene kord, kui Anthem värbab Apple’i töötajaid. See võtab arvesse ka asjaolu, et ettevõtte kaubandussektori asepresident, Aneesh Kumar, alustas oma karjääri Cupertinos 1990. aastatel.

Anthemi hiljuti palgatud põhinimede hulgas on meil masinõppe uurijaid Stefanos Giampanis ja terviseveteranid Toni Trujillo Vian, kes oli Apple’iga 24 aastat. Palgatakse ka kindlustusgigante Ted Goldstein, kes oli aastatel 2002–2007 Apple’is asepresident, ja mitmed teised juhtivad spetsialistid.

Apple’i viimasel ajal tehtud paljude omandamiste ja tervishoiuteenuste palkamise hulgas võib HĂĽmni pakkumine olla kindel takistus ettevõtte ambitsioonidele. Või mitte – ainult aeg näitab.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH