Apple TV 4K populaarsus kasvab isegi odavamate valikute seas

Eelmise aasta septembris esitles Apple Apple TV 4K-d, mis kujutas endast sammu uuenduste osas stringid, mis on muutunud ühilduvaks pildikvaliteedi tehnoloogiatega, mis on üha enam tarbijate maitse järgi.

Populaarsus mitte ainult tehnoloogiast, vaid ka seadmetest Voogesitus mis taasesitab, vastavalt viimastele avaldatud uuringutele Thinknum, mis jälgib müüki Enimmüüdud ja analüüsida elektroonikaseadmete üldist toimivust.

Osta enimmĂĽĂĽdud 4K-seade

Ettevõtte andmete kohaselt juhib Amazon Fire TV Stick 4K abil ostusaidil enimmüüdud 4K-seadmete nimekirja; Apple TV 4K tuleb sealsamas, teisel kohal.

Tuleb siiski märkida, et Amazoni valik on enimmĂĽĂĽdud seas ĂĽks odavamaid, 35 dollarit. Apple TV 4K (32 GB) maksab omakorda 180 dollarit – ja vaatamata oma kõrgest hinnast on populaarsus stringid Apple on korras, aitäh. Põhineb Thinknum, on selle seadme tugevuseks kasutusmugavus ja integreerimine teiste Apple’i toodetega.

Huvitav on märkida Apple TV 4K mĂĽĂĽgi suurenemist isegi viimase aasta odavamate valikute seas. SEE digiboks da Maçã läheb neist kaugemale Roku See pärineb Google (Chromecast), mida mĂĽĂĽakse Best Buy’is vastavalt 40 ja 70 dollarit. Apple TV 4K 64 GB versioon, mis on veelgi kallim, on ettevõtte nimekirjas viiendal kohal.

Apple TV pole aga alati olnud eriti populaarne ja on kasutajate seas vaeva näinud selle omaksvõtmise nimel, peamiselt oma kõrge hinna tõttu. Tundub siiski, et see lugu on muutumas ja tabelid võivad tulevikus liikuda, veelgi enam, kui Apple toob turule odavama võimaluse.


Apple TV 4K

Apple TV 4K

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 1169,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 108,25Käivitatud: September 2017 (5. põlvkond)

Nupp - osta kohe

9to5Mac kaudu