Apple TV +: Adam Scott mängib Ben Stilleri lavastatud sarjas;  juhid lahkuvad teenistusest

Apple TV +: Adam Scott mängib Ben Stilleri lavastatud sarjas; juhid lahkuvad teenistusest

Veel ĂĽks nädal haarab veel ĂĽks uudiste laine Apple TV +. Ja täna on meil kõik, alates uue tootmise väljakuulutamisest kuni oluliste nimede lahkumisteni teenusest – ja Apple’i heategevusorganisatsioonide kaudu, mis hõlmab ĂĽhte originaalsisu.

Vaatame siis seda kõike.

“Lõpetamine”

Päeva esimesed uudised tulid Hollywoodi reporter: Apple sõlmis sarja tootmise lepingu “Lõpetamine”, kirjutanud / lavastanud Ben Stiller (“Öö muuseumis”) ja peaosas Adam Scott (“Pargid ja vaba aeg”).

Adam Scott ja Ben Stiller

Valmistatud Ja EricksonDraamasari toimub väljamõeldud ettevõtte, nimega Lumen Industries, töökohal, mille eesmärk on “viia töö ja eraelu tasakaal uuele tasemele”. Scott mängib Marki, tumeda minevikuga meest, kes ĂĽritab oma elu taolises salapärases ettevõttes ĂĽles ehitada.

Apple tellis esimese hooaja kĂĽmne episoodiga ja sarja hakkab tootma Endeavour Content – kes juba vastutab “Vaata”, ĂĽks esimestest Apple TV + seeriatest. Plaadi või väljalaskekuupäeva kohta pole endiselt teavet.

Esietendus “Ausalt”

See juhtus eile õhtul Los Angeleses (California, USA) The Samuel Goldwyn Theatre esietendusel “Ausalt” – sari, mis peaks ilmuma mõne nädala pärast Apple TV + -s.

Staaride hulka kuuluvad Octavia Spencer, Aaron Paul, Lizzy Caplan, Elizabeth Perkins, Michael Beach, Mekhi Phifer, Tracie Thoms, Haneefah Wood ja Ron Cephas Jones, samuti tegevprodutsent Reese Witherspoon.

Draamasari jälgib Poppy Parnelli (Octavia Spenceri) elu – podcaster, kes on sunnitud taasavama mõrvajuhtumi, mis muudab ta rahvuslikuks sensatsiooniks. Sellega satub ta näost näkku Warren Cave’i (Aaron Paul) – mehega, kelle ta võib-olla ekslikult trellide taha pannud.

Aasta esimesed kolm osa “Ausalt” jõuab päeval Apple TV + -sse 6. detsember, igal reedel ilmuvad uued episoodid.

Annetus poolt “Kuninganna elevant”

Vahepeal teatas Apple heast keskkonnakaitsealgatusest, mis hõlmas originaaldokumentaali “Kuninganna elevant”, nĂĽĂĽd saadaval Apple TV + -s. Kõigile, kes vaatavad 2019. aastal tootmist, ehitab Apple Annetused aidata ohustatud elevante kaitsta piirkonnas, kus dokumentaalfilm filmiti.

Film. Neli aastat tootmist. Kõik, et neid järgmise põlvkonna jaoks kaitsta. Kõigi Apple TV + -i #TheElephantQueeni reproduktsioonide jaoks 2019. aastal teeb Apple annetuse, et toetada elevantide kaitsetegevust piirkonnas, kus dokumentaalfilm filmiti.

Kuigi Apple ei ole veel määranud selle annetuse summat ega konkreetseid institutsioone, kes rahastamist saavad, on see teade tohutuks stiimuliks, et rohkem inimesi näeks dokumentaalfilmi – mis on iseenesest väga huvitav.

Ken Rozenfeldi lahkumine

Lõpuks tähtaeg teavitama lahkumist Ken Rozenfeld Apple TV +. Tegevjuht on esimeste seas, kes palgatakse teenuse saamiseks, veel 2017. aastal, ning juhib praegu käimasolevat käsikirjade ja stsenaariumi (dokumentaalfilmide) tootmise osakonda.

Rozenfeld ei ole aga Cupertinost nii kaugel: ta naaseb oma asutatud ettevõttesse Pool täistoodangut – Tootja on Apple’iga sõlminud oma esimese pakkumislepingu ja eeldatavasti jätkab Apple’iga koostööd ka tulevikus. Erinevus seisneb selles, et eeldatavasti täidab tegevjuht seal loovamat rolli kui tema juhtimiskoht Apple’is.

Rozenfeldi lahkumise tõttu toimusid Apple TV + keti tipus väikesed muudatused: Matt Tšerniss, skriptide tootmise arendusjuht, jälgib nüüd ka jätkuva tüübi tootmist. Juba Molly Thompson, dokumentaalsete toodete arenduse juht, vastutab ka praegu platvormil toodetavate dokumentaalsarjade eest.

iMore’i kaudu, AppleInsider