Apple TV +: Dave Bautista liitub “See” 2. hooajaga

Uudised Apple TV + nad võivad olla hiljuti loobunud, kuid see ei tähenda, et ettevõtted ringi käiksid. Nagu me teame, laseb Apple igal kuul uusi lavastusi ja lisaks on teenuse turule toomise sarja teine ​​hooaeg juba väljatöötamisel.

Jäädvustatavate seeriate hulgas on ilukirjandus “Vaata”, kes astub ĂĽles uues andes; pealegi näeme, mida ettevõte on oma esimesteks komöödiakampaaniateks kavandanud, “MĂĽĂĽtiline otsing: Raveni pidusöök”.

Dave Bautista on aktiivne “Vaata”

Näitlejad “Vaata” (Apple’i väljamõeldud seeria, mis on loodud tulevikus, kus peaaegu kõik inimesed on pimedad) sai just uue nime: näitleja Dave Bautista (“Galaktika valvurid”) allkirjastasid lepingu, et osaleda teisel tootmishooajal tähtaeg.

Bautista mängib sarjas koos esimesel hooajal mängivate Alfre Woodardi ja Jason Momoa kõrval. Lisaks osalemisele Marveli galaktika valvurites on Bautista tuntud ka oma aja poolest Maailma Maadlusliit (WWE) 2000. aasta alguses. Ta osales ka sellistes filmides nagu “Riddick” ja “Blade Runner 2049”aga “Vaata” on teie esimene suur roll väikesel ekraanil.

Pealegi “Vaata”, Värskendas Apple mitmeid muid pealkirju, sealhulgas “Kogu inimkonna jaoks”, “Dickinson” ja “Hommikune saade”. Millal teine ​​hooaeg debĂĽteerib, pole siiani teavet.

“MĂĽĂĽtiline otsing: Raveni pidusöök” PAX Southis

Avalikustamine

Eelmisel nädalal teatasime, et Apple võib näidata uut toodangut “MĂĽĂĽtiline otsing: Raveni pidusöök” 19. jaanuarini toimuva teleprogrammi Telekriitikute Assotsiatsiooni viimasel päeval.

Ettevõte otsustas siiski lisada lavastusteema (mis räägib mängude valmistamisest), et seda näiteks eristuvamal üritusel tutvustada. Ma räägin PAX Lõuna, mängukonvent, mis toimub reedel (17/1) San Antonios, Texases (Ameerika Ühendriigid).

Apple saab ĂĽritusel boksi, et avaldada tootmist Rob McElhenney ja Charlie päev (“Philadelphias on alati päikesepaisteline”). McElhenney mängib sarjas ka koos F. Murray Abrahami, Danny Pudi, Imani Hakimi, Charlotte Nicdao, David Hornsby, Ashly Burchi ja Jessie Ennisega.

Kõik esimese hooaja osad “MĂĽĂĽtiline otsing“Vabaneb ĂĽheaegselt 7. veebruaril.

Privileegid aastal“Ausalt”

Uusim pinget paljastav video “Ausalt”, on õigus “Uuesti vaadatud” (“Reconsideration”), arutatakse dilemma ees, millega seisis silmitsi uuriv ajakirjanik Poppy Parnell (Octavia Spencer), kes kaalub, kas ta aitas sĂĽĂĽtut meest tabada.

Kontrollima Funktsioonid Järgmine:

SĂĽĹľeesse sĂĽĂĽvivad mängijad ja produtsendid “Ausalt”, kes kommenteeris ajakirjaniku suhet tegeliku politseijuhtumiga.

Esimene hooaeg “Ausalt” nĂĽĂĽd saadaval Apple TV + -s.

Lee Eisenbergi leping

Apple sõlmis a rahvusvahelised lepingud koos selle sarja kaaslooja, tegevprodutsendi ja coshowrunneriga “Väike Ameerika”, Lee Eisenberg. Teave on Variatsioon.

Lee Eisenberg

Pilt: Jack Plunkett / Invision / AP / Shutterstock

Partnerlus sõlmiti pärast seda, kui Eisenberg käivitas uue tootmisettevõtte Piece of Work Entertainment, mille ülesandeks on omakorda luua eksklusiivsed projektid Apple TV + jaoks.

Eisenberg on ĂĽks väheseid filmitööstuse spetsialiste, kes sõlmis Apple’iga lepingu. Täpsemalt öeldes on ettevõttel sarnased lepingud Alfonso Cuaroni, Jon Chu, Justin Lini ja Jason Katimsiga.

“Väike Ameerika” saabuvad sisserändajad Ameerika Ăśhendriikidesse ja toovad esile nende lood. Sel reedel (17/1) avatava sarja produtsendid on Eisenberg, Kumail Nanjiani ja Emily Gordon.

MacRummori, AppleInsideri kaudu