Apple TV + debĂĽteerib Brasiilias, et konkureerida Netflixiga; vaata hindu ja katalooge

Apple TV +, Apple’i uus voogedastusteenus, debĂĽteeris sel reedel (1) enam kui sajas riigis, sealhulgas Brasiilias. Konkurent Netflixil on 9,90 dollarit kuus kataloog, mis on täis filme, sarju, telesaateid ja dokumentaalfilme, sealhulgas sisu, mille Apple on litsentsinud ja tootnud. Eksklusiivsete platvormide pealkirjade hulka kuuluvad “The Morning Show”, “Dickinson”, “See”, “For All Mankind” ja “The Elephant Queen”. Ettevõte lubab lisaks igakuisele väljaandmisele ka võrguĂĽhenduseta vaatamiseks sisu allalaadimise võimalust.

LOE: iTunes’i lõpp: 8 fakti rakenduste kohta, mille Apple hĂĽlgas

Rakenduse tellimusi saab jagada kuni viie inimesega ja kasutajatel on testimiseks seitse päeva tasuta. Voogesitusteenus töötab rakendustega iPhone’is, iPadis, Apple TV-s, iPod touchis ja Macis, alates värskendusest macOS Catalina. Sellele pääseb juurde ka veebis (aadressil tv.apple.com) ja muudel platvormidel, näiteks mõnel Samsungi nutiteleril. Varsti avaldatakse see rakendus meediakeskustes, nagu Amazon Fire TV, LG, Roku, Sony ja VIZIO.

Apple TV + voogesitus: vaadake, mis on teenuses uut

Apple TV + voogesitus: vaadake, mis on teenuses uut

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Igakuine tellimus (9, 90 dollarit) on äärmiselt konkurentsivõimeline, kuna see on madalam kui Apple’i nõutav hind Ameerika Ăśhendriikides (4, 99 dollarit, mis vastab tänases hinnapakkumises umbes 20 dollarile). Teine eelis on aasta tasuta voogesituse saamine, kui kasutaja ostab uue iPhone’i, iPadi, Apple TV, iPod Touchi või Maci.

Sel reedel ilmub enamiku Apple TV + seeriate jaoks kolm osa, samas kui teised teenused annavad kogu hooaja korraga välja. Apple’i voogesituse korral on uued episoodid saadaval igal nädalal. Sisu pakutakse subtiitrid ja / või dubleeritakse ligi 40 keeles koos kurtidele ja kurtidele (SDH) või suletud subtiitritega. Sarjadel ja filmidel on helikirjeldused kaheksas keeles.

1 of 1 “The Morning Show” seeria käivitatakse teenuses Apple TV Plus – Foto: Disclosure / Apple

Morning Show seeria käivitatakse teenuses Apple TV Plus – Foto: avalikustamine / Apple

Apple TV + peamised konkurendid on Amazon Prime Video, Amazoni teenus ja Netflix. Prime Video on osa Amazon Prime paketist, mis saabus Brasiiliasse selle aasta septembris ja pakub mitmeid teenuseid, nagu video voogesitus, muusika, Prime Reading, Twitch Prime ja tasuta kohaletoimetamine kohapeal ostmiseks. See maksab sama palju kui Apple TV +, R $ 9,90 kuus. Netflixil on seevastu konkurentidega võrreldes madalam konkurentsiväärtus, tellimuste hind algab 21,90 dollarist, kuid sellel on suur filmide ja seriaalide kogu, sealhulgas mõned tema enda toodetud tooted.