Apple TV +: “Dickinson” debüteerib Tribeca TV festivalil;  Haagis vabastati

Apple TV +: “Dickinson” debüteerib Tribeca TV festivalil; Haagis vabastati

Apple kĂĽtab juba mootorit oma algse sisuplatvormi Apple TV + – et keegi ei tea kindlalt, millal see saabub, kuid meil on selle kohta järgmisel Apple’i järgmisel ĂĽritusel kindlasti rohkem teavet (10. päeval, kes teab)

Pärast “Kogu inimkonna jaoks” ja “Hommikune saade”, meil on juba teiste sarjade eelvaated Voogesitus Apple’ilt. Ma räägin “Dickinson”, dramaatiline komöödia, mis saadaks luuletaja Emily Dickinsoni (näitleja elas) noorusaastaid Hailee Steinfeld, “Bravura Indomita” eest Oscarile kandideerinud), samal ajal kui ta uuris 19. sajandi keskel Ameerika Ăśhendriikide ĂĽhiskonna, seksi ja perekonna piire.

Treileri toonis on meil väga aegunud keerdkäikude ja “moodsate” rõivastustega sari – mis võib osutuda edukaks stiiliks mõeldud treeninguks või lihtsalt imelikuks.

Vaadake järgmist:

Avasarja

Lisaks treilerile teatas Apple, et teevad oma ametliku debĂĽĂĽdi “Dickinson” Tribeca telefestival peal Laupäeval, 14. septembril. Sel päeval näidatakse sarja esimest osa ja seejärel toob paneel kokku produtsendi Alena Smithi ning näitlejannad Hailee Steinfeld ja Jane Krakowski (kes mängib saates Emily Dickinsoni ema). See on tõenäoliselt esimene ehtne ja täielik Apple TV + sisu, mida avalikult kusagil kuvatakse.

Loomulikult vaatame tulevasi uudiseid filmi “Dickinson” või Apple TV + kohta tervikuna. Ei tohiks kaua minna, kui me kogu selle loo kohta rohkem teada saame.

MacRumorsi kaudu