Apple TV järgmine versioon võib maksta kaks korda rohkem kui praegu

Apple TV järgmine versioon võib maksta kaks korda rohkem kui praegu

Praegu saavad Apple’i veebipoodi kĂĽlastajad Apple TV osta 79 euro eest. Enne seda oli digiboksi väärtus umbes 99 eurot. See tähendab, et viimastel aastatel on õunabrändi varustus alati olnud alla 100 euro, mis võib väga kiiresti muutuda.

Apple TV uue versiooni saabudes võib hind “hĂĽppeliselt tõusta” 199 dollarini, umbes 175 euroni. Kuid 9to5Maci andmetel ei ole hinnakĂĽsimus veel täielikult suletud ja selle väärtust saab allapoole korrigeerida, jõudes turule 150 dollari, umbes 135 euro eest.

Rohkem kui pelgalt ĂĽlevaade välimuse tasemel, viitavad kuulujutud sellele, et Apple mõtleb eelkõige uuele Apple TV-le funktsioonide tasemel. Kaks suurimat esiletõstmist on integreerimine Siri isikliku assistendiga – mida saab juhtida häälkäskluste abil – ja võimalus App Store’i juurde pääseda.

See viimane punkt võib muuta Apple TV multimeediakeskuseks ja samal ajal ka madala profiiliga konsooliks, sest see võimaldaks mobiilimängude installimist.

Ikka viimaste kuulduste kohaselt hoiab Apple’i kaubamärk praegu turul olevaid mudeleid turustamisel, kuigi tulevase Apple TV hind on kallim. Nii et proovige mitte kaotada liiga palju odavamaid konkurente, nagu Google Chromecast või Amazoni Fire TV.

Uus Apple TV peaks turule jõudma eeldatavasti oktoobris.