Apple TV +: Jason Momoa võrdleb filmi “Look” ja “Game of Thrones”; Saates “Helpsters” ja “Ghostwriter” ilmusid treilerid

Uue sisu nautimiseks viibime kuu aega kauem Apple TV +, uus Voogesitus video Apple’ilt. Seni aga ei peatunud uudised ettevõtte teenuste kohta.

Heade uudiste hulgas avaldati näitleja Justin Therouxiga seeria ĂĽksikasjad; pealegi, peategelane “Vaata”Jason Momoa võrdles toodangut teiste uudiste hulgas ka hitiga “Troonide mäng”.

“Sääserand”

Just eile teatasime sellest näitlejast Justin Theroux (sisse “Allesjäänud”) mängib peaosa uues Apple TV + sarjas, kuid tootmisteavet pole siiani palju avaldatud. NĂĽĂĽd, see Variatsioon avaldab aruande, milles esitatakse sarja kohta ĂĽksikasjalikum teave, millele pöördutakse “Sääserand”.

Justin Theroux

Sari põhineb peategelase onu Paul Theroux samanimelisel 1981. aasta romaanil. Lugu räägitakse peategelase, väikese Charlie Foxi vaatenurgast ja see keskendub tema leiutajast isa Allie’le. Lõpuks sai Allie Ameerika tarbimisvõimaluste ja kultuuri kriitikuks, otsustades oma perekonna juurida ja Kariibi mere ajaloolises Mosquito Beachi piirkonnas Mosquitiasse kolida.

Nagu me ĂĽtlesime, juhib lavastust filmitegija Rupert Wyattfilmist “Ahvide planeet: päritolu” ja on tegevprodutsent Neil Cross, sisse “Luther”.

“Vaata”

Tootmine ootas “Vaata”peaosades näitlejad Jason Momoa, tuleb 1. novembril esimestena Apple TV + -ga välja. Nagu treileris näha ja edasi jupid sellest sarjast mängib Momoa pimeduse pandeemia keskel sĂĽndinud kaksikute isa Baba Rossi. Kui Ross mõistab, et tema lapsed näevad, peab ta lapsi ja hõimu kaitsma kuninganna eest, kes usub, et kaksikud on ära nõiutud.

Jason MomoaFoto: Shutterstock.com

Draama kohta rääkis Momoa EW et see võib olla teie parim töö, lisades, et teie roll ei erine sõdur Khal Drogo rollist sarjast “Troonide mäng”, kes mängis HBO edu esimesel hooajal.

Kujutage ette, kas Khal Drogo jäi ellu. Ta pole kunagi olnud isa. Ma ei suuda seda kõike kunagi lahendada. Isegi edasi “Piir” [sĂ©rie da Netflix]Mul on poeg ja minu pere võeti minult ära. Sel juhul olen teises osas 60-aastane koos 15-aastaste kaksikutega. Ehkki ta on sõdalane, on ta mees, kes pĂĽĂĽab oma perekonda koos hoida. Ma pole kunagi isa rolli kogenud. Mul polnud kunagi varem võimalust nendesse kohtadesse minna.

Kuna tema roll hõlmab sõdalase rolli, kes võitleb ilma nägemata, on Momoa kinnisilmi ja koolitatud koos pimedate eest võitlevate spetsialistidega.

Mida vähem sõltute oma silmadest, seda tundlikum on teie nahk. Ruumi sisenedes tunned, et mõni objekt läheneb sulle ja mida rohkem sa selle nimel harjutad, saad sinust see ülim sõdalane, sest su meeled on nii tugevad ja sa ei sõltu oma silmadest.

Kes seal maratoni ootab “Vaata”?

“Tondikirjanik” ja “Neiu”

As “Vaata”Apple TV + kõrval käivitatakse ka kaks muud lastele mõeldud Apple’i originaallavastust. Kas nad: “Neiu” ja “Tondikirjanik”.

Mõlemat seeriat esitleti eelmise aasta märtsis toimunud Apple’i eripäeva ajal Voogesitus ilmus, kuid seni polnud ĂĽkski lavastus ametlikku treilerit võitnud – siiani.

NĂĽĂĽd on võimalik haagiseid vaadata nii Apple TV ametlikul lehel kui ka muude teenuse uute funktsioonide kohta, mis seal olemas on. Kuigi “Tondikirjanik” on 1990ndate seeria taaskäivitamine, mis põhineb neljal lapsel, kes tulevad kokku mĂĽsteeriumi lahendama, “Neiu” on haridusprogramm, kus osalevad Vila SĂ©samo sarja tegelased, mis on pärit peaaegu viis aastakĂĽmmet tagasi.

Tšaad Feehan

Aasta alguses teavitasime, et frantsiisi stsenaariumi kirjutaja “X mehed”, Simon Kinberg, palkas Apple uue ulmeseeria tootmiseks Apple TV + jaoks. Varsti pärast seda teatati, et stsenarist Tšaad Feehan on liitunud tootmismeeskonnaga, kuid nĂĽĂĽdseks on teada, et Feehan lahkus mõne aja pärast projektist näitleja, nagu on avalikustanud tähtaeg.

Feehan, kelle krediidi hulka kuulub seeria “Banshee” ja “Ray Donovan”, palgati produtsendi ja stsenaristina. Kuid tema spioonifilm “355”, mille peaosas oli Jessica Chestain, vabastati tootmiseks ja selle lavastamiseks tuli aruande kohaselt kõrvale astuda.

Ikka ilma ametliku nime või isegi avaldamata näitlejata pole sarja arendamise kohta palju teavet, millel ei näi olevat Apple TV + -ni jõudmise prognoose.

BGR-i kaudu, 9to5Mac, Apple World Today