Apple TV kanal jõuab Smithsonian Plus kanaliga Brasiiliasse ja teistesse riikidesse

Eelmise aasta märtsis toimunud Apple’i eripäeval tutvustas ettevõte uute funktsioonide kõrval uut Apple TV rakendust Apple TV kanalid (Apple TV kanalid), mis ilmus koos iOS 12.4-ga esialgu ainult Ameerika Ăśhendriikides.

Sellest ajast alates on teenus laienenud nii riigisiseselt (uute kanalitega) kui ka teistesse riikidesse – ja nĂĽĂĽd on aeg seda teha Brasiilia uute asjade vastuvõtmiseks.

Kui teil on iPhone või iPad, milles töötab iOS 12.4 või uuem versioon, saate juurde pääseda uuele Apple TV rakendusele ja tellida kanali jaotises „Kuva Apple TV kanalid”. Smithsonian Plus, mis on esimene saadaval Brasiilias ja teistes Ladina-Ameerika riikides.

Smithsonian Plus kanal Apple TV kanalites

Ajaloolisest ja kunstilisest sisust inspireerituna on Smithsoni kanalil ulatuslik originaallavastuste kataloog, mis koosneb peamiselt dokumentaalfilmidest, sealhulgas filmidest “9/11: Rünnaku helid” ja “Barack Obama: Sõna jõud”.

Kanal pakub ka väga populaarseid dokumentaalsarju, näiteks “AmĂ©rica Vista de Cima” ja “Carros Voadores”.

Niisiis … tundub, et Apple TV kanal on Dominikaani Vabariigis eetris ja ma arvan, et ka muudes Ladina-Ameerika osades … on mingit teavet toimuva kohta? @reneritchie @ Blow_date @macworld @appleinsider @ 9to5mac

Smithsoni kanali sisu on tellijatele saadaval ainult hinnaga 8 R $ / kuu; Seitse päeva on aga võimalik tasuta proovida.

IFC Films Unlimited saabub Kanadasse

Alates Apple TV kanali käivitamisest on nüüd saadaval mitmes USA piirkonnas Piiramatu IFC-filmid on laienenud rohkematele kohtadele Ameerikas, sealhulgas Kanadas, nagu teatasid tähtaeg.

Seetõttu saavad nende riikide kasutajad kanali tellida ja vaadata täielikku IFC Filmi ajakava Apple TV rakenduses hinnaga 6 dollarit kuus.

Toronto rahvusvahelise filmifestivali (TIFF) auks keskendub IFC Films eriosa Kanada filmifestivalide õnnestunud filmidele.

Pealkirjade hulgas on “Pilvede kohal”, “Pärast pulmi”, “Siniseks sĂĽndinud” ja palju muud.


Apple TV rakenduse ikoon

Apple TV

aastal Apple

Versioon: millal 1.6 (917,5 KB) Nõuab iOS 10.2 või excel

AppleInsideri kaudu

Table of Contents