Apple TV +: komöödiaminisarjad koos Will Ferrelli ja Paul Ruddiga, Pearl Jam albumi visuaalne kogemus ja palju muud

Läheme uuele uudisvoorule koos uudistega Apple TV +? Ole nüüd.

“Järgmine kahanemine”

Alustuseks suutis Apple meelitada oma domeeni kaks komöödia raskekaalu. Sel nädalal teatas ettevõte, et omandas õigused “Järgmine kahanemine”, humoorikas minisari peaosas Will Ferrell (“Ankur”) ja Paul Rudd (“Ant-Man”) ja lavastaja Michael Showalter (“Armastuse pärast on see valus”).

Paul Rudd ja Will Ferrell filmis “Ankur”

Samanimelise taskuhäälingu põhjal pöörlevad minisarjad Ruddi tegelase, kuulsuste psĂĽhhiaatri ja ĂĽhe tema patsiendi, keda mängib Ferrell, vaheliste suhete ĂĽmber. Lavastusel on kaheksa osa – ja kui kirjeldus “minisari” meid ei peta, koosneb see ĂĽhest hooajast.

Apple’i enda sõnul toimus õiguste omandamine “väga konkurentsis” – teisisõnu, mõned võrgud olid tootmisest huvitatud, kuid Apple võitis. Tulistamise või vabastamise kuupäeva kohta pole endiselt teavet, kuid selle juhtumine võtab kindlasti aega.

Uue Pearl Jam albumi visuaalne kogemus

Koronaviiruse (COVID-19) pandeemia tõttu tĂĽhistasid paljud artistid oma näitused / turneed või avaldasid isegi uusi albumeid. Nii juhtus näiteks Pearl Jamiga. Nad peavad maailmaturneed nii palju edasi lĂĽkkama “Gigaton” nagu “Gigaton – visuaalalbumi kogemus”, mis ilmub kinodes.

Pearl Jam Gigatoni uus album

Eraldustsenaariumi tõttu käivitavad Ameerika rokkansamblid nüüd selle visuaalse muusika kogemuse Apple TV + -s. Kogemus on saadaval seitse päeva (alates eilsest 24/4) Voogesitus Apple video; hiljem pääsete sisule juurde ainult tasudes (kas ostes või rentides).

Pearl Jam annab välja kauaoodatud uue albumi, “Gigaton”. Tema 11. album ja esimene ligi seitsme aasta jooksul on saanud massikriitikutelt kiitust kui tema seni suurimat ja seiklusrikkaimat teost. See kaasahaarav visuaalalbum ĂĽhendab ansambli inspireeritud visuaalid stseenidega, mille on välja andnud auhinnatud Evolve Studios, et luua tasakaalustamata 360Âş kogemus, mis suurendab laia valikut “Gigaton”. Segatud revolutsioonilises Dolby Atmose kaasahaaravas helivormingus ja koos Dolby Visioni suure dĂĽnaamilise ulatusega videoga on see visuaalne kogemus esmakordne Apple TV + -s. Selle kaasahaarava helielamusega saavad Pearl Jami fännid ainulaadse võimaluse kuulda albumit hoopis teistmoodi. “Mul on hea meel, et fännid saavad helisse sĂĽveneda ning kuulda selle loo ja saate sĂĽgavust ja kihte,” selgitas produtsent “Gigaton”, Josh Evans. “See on tõesti ainulaadne viis seda albumit kogeda.”

Kui olete bändi fänn, kontrollige kindlasti seda!

Uued videod kasutajalt “Kodu”

Vahepeal on Apple postitanud oma YouTube’i kanalile uue telgitaguste video “Kodu”, mis uurib huvitavaid eluaseme- ja elamuprojekte kogu maailmas ning analĂĽĂĽsib iga kultuuri mõju meie kodu kohta käivatele ideedele.

Uues videos näeme nii sarja meeskonna uurimistööd kui ka esimesel hooajal esile tõstetud majade filmimist. Lisaks andsid produtsent ja režissöör tunnistuse episoodi tegemise kohta:

Päris lahe, mis? Aasta esimene osa “Kodu” on juba saadaval Apple TV + -s.

Uued videod kasutajalt “Kaitses Jaakobit”

Lõpuks veel ĂĽks video: kl “Jaakobi kaitsmine – ekraanil olev sõnum”Uurib Apple raamatute kohandamise protsessi “Kaitses Jaakobit” samanimelises Apple TV + sarjas, mille tähed Chris Evans (“Kapten Ameerika”), Michelle Dockery (“Downtoni klooster”), Jaeden Martell (“See: A Coisa”) ja JK Simmons (“Piitsalöök”):

“Kaitses Jaakobit” debĂĽteeris eile Apple TV + -is, kusjuures kõik osad on juba saadaval. Tasub riskida.


Apple TV rakenduse ikoon

Apple TV

aastal Apple

Versioon: millal 1.6 (917,5 KB) Nõuab iOS 10.2 või excel

AppleInsideri kaudu