Apple TV + -l on uus töötaja, kuid ta jättis “Foundationi” saatejuhi vahele

SEE Apple TV + on kiiresti saamas ĂĽheks kõige hõivatud Apple’i divisjoniks, kus on pidevalt sissevoolu ja spetsialiste kõige erinevamates valdkondades. Hiljuti oli meil teenuses kaks peamist töötajat – samal ajal nägime ĂĽhe platvormiseeria olulist lahkumist.

Molly Thompson

Molly Thompson, Apple TV + dokumentaalfilmi juht

Esimene uus töötaja, nagu märkis Variatsioon, kas see on pärit Molly Thompson, oluline nimi dokumentaalfilm kes saabus Apple’i just seda tĂĽĂĽpi sisu tootmise tellimiseks.

Thompson on A&E Indie Films, A + E Networks’i dokumentaaldivisjoni asutaja; seal tegi ta sama rolli, kui töötas Apple’is ja temast sai kõrge kaliibriga projektide juht “Mõrvapall”, “Live, animeeritud” ja “Kummituslinn”.

Filmide või dokumentaalsarjade kohta, mida Apple Thompsoni käsu all produtseerib, pole siiani teavet – kuuleme nendest tulevastest projektidest kindlasti ĂĽsna pea palju.

Danielle DePalma

Vahepeal, nagu teatas tähtaeg, jõudis Apple TV + -le veel üks oluline nimi, kuid väga erineva piirkonna jaoks: see, millest me räägime Danielle DePalma, professionaal, kes täidab tippjuhti aadressil turundus filmid ja sarjad platvormil.

Danielle DePalma, Apple TV + turundusjuht

DePalmal on selles valdkonnas pikk kogemus: ta lahkus digitaalse turunduse tegevasepresidendi kohalt aadressil Lionsgate – ettevõte, kus ta on veetnud viimase kĂĽmnendi ja jälgib selliste frantsiisikampaaniate loomist nagu “Näljamängud” ja “Löö tagumikku”.

Apple’is annab ta aru videoturunduse divisjoni juhile Chris van Amburgile ning tema ĂĽlesandeks on Apple’i originaalfilmide ja -sarjade reklaamimine muudel platvormidel. Netflixi domineerivas maailmas on huvitav teada, millise strateegia Apple selle saavutamiseks rakendab.

Josh Friedman

Kaks tulekut, ĂĽks väljapääs: nagu ma kannan Hollywoodi reporter, Apple kaotas Josh Friedman, mis saab olema ĂĽks showrunners oma ulmeepos “Basic”.

Teabe kohaselt lahkus stsenarist Isaac Asimovi kuulsate raamatute põhjal tehtud sarjast sõbralikus õhkkonnas. Asukoht alates näitleja nüüd mängib ainult David S. Goyer (triloogia “Pime rüütel” kaasautor), kuid stsenaarium, mille Friedman ja Goyer kirjutasid nelja kätte, jääb alles. Friedman säilitab ka tegevprodutsendi koha, kuid ei osale enam igapäevastes lavastustes.

Näib, et lahkumine ei ole mõjutanud seeria ajakava, mida hoitakse endiselt vaka all – see pole isegi ĂĽks toodangust, mida Apple eelmise kuu näitusel esile tõstis, võib-olla seetõttu, et see on alles väga varajases tootmisjärgus. Loodame, et meil pole rohkem kive teel, sest kohandused on paljulubavad.

kaudu MacRumors, iDownloadBlog, Cult of Mac