Skol vask!  Bränd kasutab ära Apple'i libisemist episoodisarjas "Vaata"

Apple TV +: “Mythic Quest” kukub läbi komöödiana; Adrian Paul filmi “See” jt koosseisus

Kui ĂĽhelt poolt Apple TV + läbides veel nädala ilma vabastamiseta, on Apple’i filmimaailm seevastu täis uudiseid, nagu näeme allpool.

Kriitika a “MĂĽĂĽtiline otsing”

Rohkem kui nädal pärast uusima Apple TV + komöödia käivitamist “MĂĽĂĽtiline otsing: Raveni pidusöök”, hakkasid ilmnema esimesed kaalutlused tootmise osas, nende hulgas Joe Berkowitzi analĂĽĂĽs alates Kiire seltskond.

Avalikustamine

Kuigi ta pole videomängude fänn, ĂĽtles Berkowitz seda “MĂĽĂĽtiline otsing” see peab “päris välja nägema”. See muudab lavataguse omanimelise mängu (komöödiateema) huvitavamaks ja dĂĽnaamilisemaks. Lisaks ĂĽtles ta, et sari hõlmab isegi “ägedaid tööstust mõjutavaid probleeme”, kuid lavastus ei ole naljakas:

Kõik need [o enredo] see on komöödia kasvulava ja arvestades, kui hämmastavad võivad olla videomängud, on aeg siin maailmas telekomöödia korraldada.

Lihtsalt lohista, et komöödia pole enam naljakas.

Shawn King, pärit Ăśmmargunenõustub Berkowitziga, märkides, et hoolimata kahetsusest “MĂĽĂĽtiline otsing” on hea lavastus:

Vaatasime abikaasaga eile õhtul esimest osa ja see ülevaade on põhimõtteliselt see, kuidas me sellesse suhtume. Ma ei ütle, et see halb saade oli, aga me ei naernud esimese osa jooksul kordagi. Me peame komöödias naerma.

Berkowitzi jaoks on siiski veel lootust: „Väike näpistamine ja värskendamine peaks andma tegelasele veel paar nooti, ​​kellega mängida […]. Võib-olla on järgmise aasta versioon 2.0 selle sarja jaoks hĂĽppeline areng, kuna Mario Bros. originaal Super Mario Brosile. “Vaadake täielikku ĂĽlevaadet siit.

Adrian Paul “Vaata”

Vahepeal teine ​​hooaeg “Vaata” pole välja antud, jääb vaid loota, et jälgime uudiseid Apple’i megatoodangu kohta. Aasta uue aruande kohaselt tähtaeg, näitleja Adrian Paul täht koos Jason Momoa ja Dave Bautista draama teisel hooajal.

Adrian Paul

Täpsemalt mängib Paulus Lord Harlani, kes on kuningriigi tugevaima linna valitseja, kus sarja sündmused toimuvad.

Paul on tuntud Duncan MacLeodi nimelise rolli tõttu sarjas “Mägismaalane“, 1990. aastatest. Viimati osales ta CW sarjas “Arqueiro”.

Apple laieneb Culver Cityks

Cupertino hiiglane avaldas linnas saadaolevate töökohtade loendi Culver City (Californias), mis soovitab laiendada ettevõtte audiovisuaalset tootmist “lubatud maale” Voogesitus“, Nagu väljendas Bloomberg.

Uudiste kohaselt Apple, Amazon ja HBO hõivasid California linnas erinevaid kontori- ja tootmisruume, kui laiendasid oma filmi- ja teletegevust, et nendega konkureerida Netflix, mis juba kohapeal natuke tootmist tellis.

See “ränne” (seoses suuremate tootmiskeskustega, nagu Hollywood) leidis aset seetõttu, et ettevõtted pidid olema seal, kus elasid ja töötasid kirjanikud, produtsendid ja muud loomingulised anded – ja muidugi ka seetõttu, et linnas olid kõige odavamad ĂĽhe meetri ruudud. piirkonnas.

Eriti rendib Apple uues LPC West ja Clarion Partnersi välja töötatud kompleksis oma sisujaotuseks ligi 12 000 m² pinda. Ettevõttel on Culver Citys juba ülejäänud kontorid ülejäänud tegevuse / teenuste jaoks, sealhulgas Apple Music, Podcasts, Beats jne.

Lava taga “Väike Ameerika”

Apple avaldab oma toodangust uue video “Väike Ameerika” (seeria sisserändajate ajaloost Ameerika Ăśhendriikides). Uus poolteist minutit kestev treiler keskendub episoodile “Jää vait” (“Jää vait”), mis räägib loo võõrast naisest, kes reisib ĂĽksikule kaheaastasele taandumisele:

Autor Sian Heder (“OranĹľ on uus must”), arutab ka episoodide kirjutamisel tehtud valikuid. Ta rääkis “visuaalsete vihjete” olulisusest episoodis, kus tegelaste vahel puudub dialoog:

See hakkab tunduma kogu Ameerikasse tuleku kogemuse metafoorina. Üksildase taandumise veidrus, kus proovitakse mõista inimeste käitumist.

Kõik esimese hooaja osad “Väike AmeerikaNĂĽĂĽd saadaval Apple TV + -s.

TechCrunchi, ulme, Daily News, AppleInsider kaudu