Apple TV + omandas õigused Iisraeli põnevikule “Alice kaotamine”; “Oversized Code” sai treileri

Vaatame viimaseid uudiseid Apple TV +? Ole nĂĽĂĽd!

“Alice kaotamine”

Alustuseks on meil varsti platvormile tulemas veel ĂĽks lavastus: põnevusfilm uusnoir Iisrael “Alice kaotamine”, valmistatud Avin sigal ja peaosades Ayelet Zurer (“Inglid ja deemonid”).

Kaheksa osa pikkune sari räägib 48-aastasest filmitegijast Alice’ist (Zurer), kes ei suuda mineviku asjakohasuse juurde naasta, kuna on loonud pere. Pärast noore stsenaristi Sophie (Lihi Kornowski) kohtumist hakkab tal tekkima tĂĽtarlapse kinnisidee – see motiveerib teda järk-järgult jõu ja edu otsimisel omaenda tõekspidamisi ohverdama.

Sarja toodab Dori Media ettevõte ja praegu näidatakse seda kanalil KUUMIisraelis. See jõuab Apple TV + -sse aasta lõpus.

“Suuruse koodeks”

Vahepeal avaldas Apple esimese haagise “Suuruse koodeks”, dokumentaalfilmide miniseeria, mis sisaldab igas episoodis suurepäraste sportlaste lugusid:

Miniseeria, mille peatükid keskenduvad spordistaaridele, on LeBron James, Tom Brady ja Usain Boltjõuab Apple TV + -sse järgmise 10 aasta jooksul.

“Central Park”

Lõpuks on meil uus lĂĽĂĽrilised videod animasarjast “Central Park” – seekord koos lauluga “Liiga lähedal”, mängisid Andrew Ranniels ja Josh Gad:

Lõbus, kas pole?