Apple TV + on videoteenus, mille kasutajate juurdekasv on viimastel nädalatel olnud kõige madalam

See on Apple TV +jah Apple’i algupärased sisuteenused on sarnaselt muu maailmaga esirinnas Koroonaviirus (COVID-19).

Ăśks selle suurimaid staare, saatejuhte ja juhte Oprah Winfrey, käivitas hiljuti platvormil pandeemiaintervjuude programmi, kuid Apple’i teenused ei näi “kasutavat ära” hetke, kui see uusi kliente meelitab.

Vaatame seda kõike järgmistes lõikudes.

Väike klientide hüpe

Pandeemiaga on oodata tervishoiuteenuseid Voogesitus said abonentide arvu hĂĽppeliselt – lõppude lõpuks, mida rohkem inimesi kodus, seda suurem on nõudlus meelelahutusliku sisu järele. See lootus leidis kinnitust, kuid Apple’i puhul ei olnud hĂĽpe nii suur.

SEE Forbes avaldas hiljuti uuringu peamiste kasutajate omandamise kohta Voogesitus Viimastel nädalatel Ameerika Ühendriikides ja võitis selge meistri: Disney +, mis kolmekordistas uute abonentide arvu vahemikus 3/14 kuni 3/16 võrreldes eelmise nädala sama perioodiga. HBO KOHE ja NÄITA AEG kasutas seda hetke ka ära, kasvades vastavalt 90% ja 78%.

Disney + rakendus

SEE Netflix nädalases võrdluses kasvas see 47% Apple TV + just teenus saavutas mõõdikute madalaima kasvu: registreerunuid oli eelmise nädalavahetusega võrreldes 10% rohkem. Numbriga seoses pole numbreid Amazon Prime’i video.

Tuleb märkida, et see loeb Forbes sisaldab tasuta prooviversiooni tellimusi – peaaegu kõik platvormid pakuvad tasuta prooviperioodi enne kuutasude kĂĽsimist; Apple’i puhul on see periood ĂĽks nädal (või ĂĽks aasta, hiljutiste iPhone’i, iPadi, Maci ja Apple TV ostjate jaoks). Uuringus märgiti, et mõnes neist platvormidest, eriti HBO NOW ja SHOWTIME, väheneb lähinädalatel abonentide arv just seetõttu, et tarbijad otsustavad pärast degusteerimist teenust mitte jätkata.

Isegi siis pole uudised Apple’i jaoks eriti julgustavad. Muidugi on Apple TV + eespool nimetatud teenustest ĂĽlekaalukalt kõige vähem sisu sisaldav – ja see on kindlasti määrav tegur arvudes. Teisisõnu … kui see kriisihetk on möödas, on Cupertinol aeg määrduda ja platvorm huvitavate uudistega täita.

“Oprah räägib COVID-19”

Ăśllatuslikult tegi Oprah Apple TV + -is kättesaadavaks koroonaviiruse pandeemia kohta tehtud intervjuude sarja esimese osa. Seeria “Oprah räägib COVID-19” viia saatejuhid läbi haigustega seotud silmapaistvate isikutega; Esimeses osas on Oprah näitlejaga rääkimas Idris Elba (“Traat”) ja su naine, Sabrina Dhowremõlemad olid nakatunud viirusega.

Eile arutas @Oprah esimeses osas COVID-19 koos @IdrisElba’ga “Oprah’s Talk”. Vaadake rakendust Apple TV.

Mõistetavalt on tootmine ĂĽsna lihtne, alates Oprah’i ekraanipiltidest – karantiinis, nagu mõistlik inimene, kellel on võimalus seda teha – vestlustest inimestega, keda intervjueeritakse FaceTime’i kaudu. Sellest, olgem ausad, piisab, kui vestlus on huvitav ja kĂĽsimus asjakohane.

Seni on sarjast välja antud neli osa. Teine vestleb pastor Wintley Phippsiga, kolmas aga intervjuud arsti Marco Vergano ja ajakirjaniku Monica Maggioniga, mõlemad itaallased; neljas keskendub Oprah vestlusele DJ D-Nice’iga. Millal (või kui) mõni teine ​​episood ilmub, pole teada antud.

“Oprah räägib COVID-19” see antakse kõigile Apple TV rakenduse kasutajatele tasuta välja, ilma et oleks vaja Apple TV + tellimust; seni on sari saadaval ainult USA-s – võib-olla seetõttu, et see pole veel subtiitritega. Loodame, et see on varsti saadaval ka teistes piirkondades!

Katkendid pärit “Kaitses Jaakobit”

Põnevatest uudistest rääkides andis Apple hiljuti välja oma esimese treileri “Kaitses Jaakobit”, uus salapärane minisari, mille peaosas mängib (varem) kapten Ameerika, Chris Evans.

Koos peaosa JK Simmons (“Piitsalöök”), Michelle Dockery (“Downtoni klooster”) ja Cherry Jones (“KĂĽla”), “Kaitses Jaakobit” järgneb lugu USA väikelinna prokurörist, kelle elu pööratakse pea peale, kui tema teismelist poega sĂĽĂĽdistatakse mõrvas. Lavastus põhineb William Landlay kirjutatud samanimelisel romaanil.

Vaadake allpool olevat haagist:

Tundub lahe, eks?

AppleInsideri kaudu, Maci Cult