Apple TV rakendus jõuab (osaliselt) Sony nutiteleviisoriteni -

Apple TV rakendus jõuab (osaliselt) Sony nutiteleviisoriteni –

Alustamisele on jäänud vaid kolm päeva Apple TV +, Jätkab Ma juurdepääsu laiendamist rakendustele, mis on värav tema tulevikku voogesitatud (ja teie üldise multimeediumikogemuse jaoks).

Ma mõtlen seda muidugi Apple TV rakendus, mis vabastati mõni kuu tagasi Samsung Smart TV jaoks, jõudis seejärel Roku seadmesse ja eelmisel nädalal oli see saadaval Amazon Fire TV Stick jaoks. Nüüd on veel üks edusamm.

Ettevõttelt saadud teabe kohaselt 9to5Mac, Apple tegi rakenduse esimese versiooni saadaval Viimane Sony Smart TV. Puudub lõplik loetelu mudelitest, mis rakendusi vastu võtaksid, kuid põhimõtteliselt kõik seadmed, mis toetavad AirPlay 2 nagu sari Z9G, A9G ja X950G, peavad kõik 2019. aastad saama kasutada uudsust.

Apple TV rakenduse saamiseks värskendage seda lihtsalt püsivara teie seade (kui see ühildub, muidugi); Näib, et Sony vabastab värskendusi järk-järgult ja peaks selle nädala jooksul hõlmama kõiki kasutajaid. Nagu allikas, mida kuulnud 9to5Mac on brasiillane, see värskendus maandub tõenäoliselt siia.

Kas keegi on uudsust nautinud? Räägi mulle allpool oma kogemusest!