Apple TV rakendusega LG telerid saavad ka Dolby Atmose tuge

Sel nädalal teatasime, et mitu telemudelit pärit LG võitis taotluse Apple TV, nii et teil on juurdepääs kogu Apple’i pakutavale originaalsisule.

NĂĽĂĽd veel palju häid uudiseid kõigile, kellele ĂĽks neist teleritest kuulub: teatab LG pressiesindaja FlatpanelsHD.com toetada seda Dolby Atmos (nii Apple TV rakenduses kui ka kasutades AirPlay 2, iPhone’i / iPadi sisu edastamiseks telerisse) saabub “hiljem sel aastal” tarkvarauuenduse kaudu.

Apple TV rakendus LG TV-s

Dolby Atmos töötati välja selleks, et anda helile kolmemõõtmeline efekt, mis on filmides ja seriaalides väga lahe. Kanalite piiramise asemel saab heli kolmemõõtmelises ruumis täpselt paigutada ja liigutada. Sellist tehnoloogiat toetab ka digiboks Apple TV.

Tuleb märkida, et LG on esimene tootja, kes seda toetab Dolby Vision – Dolby eksklusiivne tehnoloogia, mis konkureerib HDR-iga, saavutades kõrgema heledustaseme ja võimaluse töödelda rohkem värve erinevates sĂĽgavustes – Apple TV rakenduses.

Alltoodud tabel annab hea ĂĽlevaate selle kohta, kuidas erinevaid tehnoloogiaid Apple TV rakenduses toetatakse, olenevalt sellest, kus seda kasutatakse:

Osta / laenuta film4KHDR / Dolby VisionDolby Atmos
Apple TV (digiboks) âś… âś… Dolby Vision âś…
LG teler âś… âś… Dolby Vision âś… (varsti)
Samsungi teler ✅ ✅ HDR10 ❌
Roku teler ✅ ✅ HDR10 ❌
Fire TV ❌ ✅ HDR10 ❌

Dolby Atmose toetuse saabumiseks pole konkreetset kuupäeva määratud; Samuti pole teada, kas seda pakutakse kõigis LG telerites, millel on rakendus Apple TV / AirPlay 2, või piirdutakse mõne mudeliga. See on siiski hea uudis.


Apple TV rakenduse ikoon

Apple TV

aastal Apple

Versioon: millal 1.6 (917,5 KB) Nõuab iOS 10.2 või excel

MacRumorsi kaudu