Apple TV + saab uue bändi Beastie Boys dokumentaalfilmi; Plagiaadis sĂĽĂĽdistatav teenistuja –
PRIJAVE

Apple TV + saab uue bändi Beastie Boys dokumentaalfilmi; Plagiaadis sĂĽĂĽdistatav teenistuja –

Veelkord uudised Apple TV + neid segati: kuigi häid uudiseid varsti saabus, oli Apple originaalse toodangu osas teisel ristteel.

Kas läheme nende juurde ilma täiendava vaevata?

Beastie Boys'i dokumentaalfilm

Apple sai hiljuti õigused saidile "Beastie Boys lugu", dokumentaalfilm 1981. aastal moodustatud New Yorgi räpp / rock-rühmitusest. Produktsioon tähistas bändi neljanda albumi ilmumise 26. aastapäeva, "Halb suhtlus", nagu teatas Mitmesugused.

Beasty Boys

"Beastie Boys lugu" põhineb tööl "Beastie Boys Book", 2018 ja loodame osalemisele alates Reklaamikivi (Adam Horovitz) ja Mike D (Michael Diamond), kes arutab nende pikka sõprust ja kasvavat kuulsust. See dokumentaal näitab ka rühma pärandit, mis jätkub tänapäevani.

Tehnilises osas juhendab tootmist Jonze Spike kõrgelt kiidetud (ja annetatud) tema töö eest reklaamireklaamides HomePod peaosas FKA filiaal. Lisaks lavastas Jonze laulu jaoks ka bändi muusikavideo originaalse versiooni "Sabotaaž".

Dokumentaalfilm esilinastub SXSW filmifestivalil (mis toimub 13. – 22. Märtsil) ja seda näidatakse kinodes 3. aprillil enne Apple TV + ilmumist 4/24.

"Sulane" sĂĽĂĽdistatakse plagiaadis

Vajutage alates M. Night Shyamalan ja cast "Sulane".

Õun ja sarja produtsent "Sulane", M. Night Shyamalan, on uue protsessi eesmärk, süüdistades neid filmi "A Grande Iluso" ("Tõde Emanueli kohta, Saadaval Netflixis), 2013. Teave pärineb Plahvatus.

Filmirežissöör, kes pidi kopeerima, Francesca Gregorini, kuulutage seda "Sulane" kohandada tootmisplatsi ja "kasutada sama kinematograafilist keelt", muutes sarja ja filmi "väga sarnaseks".

Koos krundi paralleelsete punktidega ütles Gregorini seda "Sulane" see sisaldab ka "tegelasi, stseene ja väga sarnaste ja" väga eriliste "lugude jutustamise viise.

Selles protsessis mainitakse ka stsenariste Tony Basgallop ja teised saates olevad produtsendid. Kaitseks ütlesid Shyamalan ja teiste seriaalide loojad seda "Sulane" on enne Gregorini filmi ilmumist väljatöötamisel.

Venemaa lükkas ülbelt Gregorini süüdistused tagasi, väites seda ebamääraselt "Sulane" see oli väljatöötamisel juba ammu enne "Tõe Emanueli" ilmumist ja et iga sarnasus oli juhuslik. Tegelikult väitsid Shyamalan ja Basgallop usutavalt, et nad pole kunagi filmi näinud ega olnud piisavalt uudishimulikud, et Gregorini vastuväidete kuulmise järel seda vaadata. Veel hullem, Apple tõstis kivisein uuele tasemele, edastades lihtsalt küsimuse Shyamalani advokaadile (kes omakorda ütles, et ta ei saa Apple'i eest rääkida).

Gregorini nõuab lisaks esialgsetele ettekirjutustele hüvitist ja Apple'i poolt selles sarjas teenitud kasumit "Sulane" , et jätkata kuvamist Apple TV + -s. Ma, nagu eespool mainitud, ei vastanud ühelegi süüdistusele (ja ei pruugi isegi kommenteerida). Selle kohta näeme.

DebĂĽĂĽt SXSW filmifestivalil

Apple teatas sel nädalal, et debüteerivad mitmed (Apple TV +) väljaanded SXSW filmifestival, mis kestab 13. – 22. märtsini, nagu eespool mainitud.

Lisaks äsja omandatud dokumentaalfilmidele "Beastie Boys lugu", seal toimub ka avamissari Central Park ja "Maja".

Central Park See on muusikaline sari, mis räägib lugu hooldajate perekonnast, kes elavad ja töötavad Central Pargis (New York) ja päästavad lõpuks maailma.

J "Maja" mis annab sisevaate (ja täieliku) ülevaate maailma kõige uuenduslikumatest kodudest, mida pole kunagi varem nähtud. Näiteks SXSW-l debüteerinud episood näitab juristi ja ulmekirjaniku Christopher Browni kodu, keda peetakse "põliselanike kodude tänapäevaseks tõlgenduseks".

Puudub teave selle kohta, millal kaks viimast sarja Apple TV + -s debüteerivad, kuid tõenäoliselt avaldab Ma kuupäeva varsti pärast SXSW-d.

kaudu 9to5Mac: 1, 2; MacRumors