Apple TV +: saate "See" esietendus Monica Beletsky sõnul ja intervjuu teenistuse juhiga

Apple TV +: saate “See” esietendus Monica Beletsky sõnul ja intervjuu teenistuse juhiga

Ja läheme üle uudiste kogum Apple TV +, mis on veidi üle nädala, kui see käivitati rohkem kui 100 riigis üle maailma.

Pärast “Kogu inimkonna jaoks” ja “Dickinson”, eile (21/10) oli futuristliku (ja oodatud) Apple sarja aeg “Vaata” võitsid tähelepanu keskpunktis oma esmasĂĽndmuse ajal, mis toimus Californias.

Esietendus “Vaata”

Nagu me ĂĽtlesime, oli Apple eile sarja esmaesitlus “Vaata”tärniga tähistatud Jason Momoa (“Troonide mäng”, “Veemees”, “Tähevärav Atlantis”). Etendus, mis järgib sama stiili nagu ĂĽlejäänud kaks esietendus, millel on mitu tähte ja keskkond on väga kenasti kaunistatud.

Vaata fotosid:

SEE põnevusfilm postapokalüütiline on üks kallimaid Apple TV + lavastusi (tõenäoliselt kell Voogesitus), hinnanguline eelarve * episoodi kohta * on 15 miljonit dollarit.

1. novembril kolm esimest osa “Vaata” on saadaval Apple TV + -s ja uued jaod ilmuvad igal nädalal, igal reedel.

Leping Monica Beletskyga

Nagu poleks see piisavalt talente kogunud, sõlmis Apple uue mitmeaastase lepingu stsenaristi ja produtsendiga Monica Beletsky, tuntud oma töö poolest aastal “Fargo”, “Vanemlus “ ja “Reede öö tuled”. Teave on tähtaeg.

Monica BeletskyMonica Beletsky

Lühidalt tähendab leping, et Beletsky töötab välja ja toodab ainult Apple TV + -le mõeldud sisu. Põhineb Variatsioon, see on tema karjääri esimene mitmeaastane (ja võib-olla ka mitme miljoni dollarine) tehing.

Sel aastal Apple’iga lepingute sõlminud loojate hulka kuuluvad Alfonso CuarĂłn, Justin Lin ja Jason Katims. Ettevõttel on ka koostöö saatejuht Oprah Winfrey’ga, kes toodab vaimse tervise sarja ja annab välja ka dokumentaalfilmi.

Intervjuu Zack Van Amburgiga

Avasarja seikluste sagimise ja eelseisva Apple TV + turule toomise keskel on KAABEL avaldas ulatusliku artikli, milles analĂĽĂĽsiti Apple’i eelseisvaid teenuseid, mis sisaldab intervjuud Apple’i audiovisuaalse aseesimehega, Zack Van Amburg.

Ăśhes osas ĂĽtles Van Amburg, et Apple on keskendunud kvaliteedile, mitte platvormi kasutajate demograafilisele ulatusele: „Keegi siin ei istu, öeldes, et peame leidma sisu 18–34-aastastele meestele või järgmise seeria naistele. 32 aastat. Määratleme oma ajakava kvaliteedi põhjal. “

Kui suurema osa traditsioonilisema televisiooni meelelahutussisu eesmärk on sageli hõivata 18–49-aastaseid vaatajaskondi (reklaamide jaoks oluline demograafiline viil), ei pea Apple tegelikult olema liiga konkreetne, kuna selle teenustes pole reklaame ja / või reklaame.

Lisaks KAABEL kompliment selle sarja ĂĽksikasjadele “Kogu inimkonna jaoks”, märkides, et produtsent Ronald D. Moore on loonud muljetavaldava sĂĽĹľee, võib-olla mitme hooaja jooksul laienemiseks. Nagu me kuulutasime, on sarja teist hooaega värskendatud ja Moore on kinnitanud, et on tiitli jaoks “esitanud” veel vähemalt kaks suurt järjestust.

Loopi kaudu