Apple TV +: saateid, mida edastatakse COVID-19, Martin Scorsese filmivaidluse ja muu kohta

Apple TV +: saateid, mida edastatakse COVID-19, Martin Scorsese filmivaidluse ja muu kohta

Uudised Apple TV + võib aeglustada, kuid nad pole peatunud. Tegelikult kasutas Cupertino hiiglane oma platvormi lahingute abistamiseks koroona viirus (COVID-19), nagu näeme allpool.

Lisaks räägib Apple ka (hiiglaslike) kinojuhtidega uute filmide tootmiseks (spoilerid: ta on juba Oscari võitnud).

Kas peaksime nende juurde minema?

Raha kogumise ĂĽritus

New Jersey pandeemiaabirühma korraldatud initsiatiiv koroonaviiruse pandeemia mõjudega võitlemiseks Ameerika Ühendriikides (New Jersey pandeemiaabifondvõi NJPRF) toob kokku mitu Ameerika kuulsust (sündinud New Jerseys), et koguda vahendeid osariigi kõige haavatavamate ohvrite abistamiseks. Teave on NBC Philadelphia, nagu meie lugejad nägid Leandro Bodo.

Helistati “Jersey 4 Jersey”, saates osalevad Ameerika muusika- ja telestaarid nagu Bruce Springsteen, Jon Bon Jovi, Halsey, Chelsea Handler, Tony Bennett, Danny DeVito, Whoopi Goldberg, Charlie Puth, Kelly Ripa, Jon Stewart, SZA ja Saquon Barkley. Loomulikult osalevad kõik oma kodust eemalt.

Bruce Springsteen teatas, et teeb koostööd teiste New Jersey kuulsustega #JerseyForJersey üritusel, mis kogub raha NJ pandeemiaabi fondi jaoks. Hääletage 22. aprillil aadressil @ABCNetwork!

Ăśritust kantakse ĂĽle 22. aprillil kell 20.00 (Brasiilia aja järgi) rakenduse Music (Apple Music) ja Apple TV kaudu – samuti mitmetes kohalikes raadiojaamades.

Martin Scorsese film

TippfilmireĹľissöör Martin Scorsese räägib Apple ja Netflix oma järgmise projekti, filmi kohta “Lillekuu tapja”raamatupõhine parim mĂĽĂĽk nimekaim. Teave on Wall Street Journal.

Aruande kohaselt oli filmis peaosa Leonardo DiCaprio, on arenduses koos Paramount Pildid, kuid projekt jäi toppama, sest eelarve muutus “kontrolli alt väljas”.

Ilmselt läheb tootmine kallimaks kui 200 miljonit dollarit, põhjustades (väidetavalt) Paramount projekti tagasilĂĽkkamise. Scorsese uusim lugu “The Irishman” (“Iiri”), on sarnane lugu: selle töötas algselt välja Paramount, kuid 175 miljoni dollari suurune eelarve viis ka stuudio filmi Netflixile mĂĽĂĽma.

Kuigi Scorsesel ja Netflixil on juba konsolideeritud partnerlus, võib Apple olla uue tehingu kindlustamiseks konkurentidest paremas olukorras. Seda seetõttu, et Apple on sõbralikum oma toodangut kinodes levitada, samas kui Netflix eelistab, et kõik originaalid ilmuksid kõigepealt oma platvormil.

SEE WSJ ta ĂĽtles, et kui Apple filmi ostab, peab ta “hĂĽvitama” Paramount’i ressursside eest, mille stuudio projekti investeeris. Samuti on võimalik, et kaks ettevõtet ĂĽhinevad, kusjuures Apple maksab suurema osa arvetest ja Paramount haldab projekti levitamist – ikkagi jõuab film pärast teatri ainuõiguslikku perioodi Apple TV + ekraanile.

Publiku kasv

Koronaviiruse pandeemia ajal toimunud sotsiaalse isolatsiooni loomuliku tagajärjena külastab üha rohkem inimesi tervishoiuteenuseid. Voogesitusja Parrot Analyticsi uue uuringu, mille andis välja tähtaeg, näitab seda.

Uuringu kohaselt registreeris Apple TV + kasvu 10% kahe nädala jooksul pärast pandeemia algust. Suurima kasvu annab aga kaks platvormispetsiifilist seeriat: “Hämmastavad lood” (“Hämmastav lugu”), autor Steven Spielberg, ja komöödia “MĂĽĂĽtiline otsing: Raveni pidusöök”.

Numbriliselt, kui esimene tekitas märtsi viimasel kahel nädalal 14x rohkem vaatamisi, siis teine ​​suurendas vaatajate arvu peaaegu 9x.

Nagu võime ette kujutada, ei suurenenud kasutajate huvi mitte ainult Apple TV +: eelmisel nädalal Disney + öeldi, et see on juba läbi 50 miljonit klientidele kogu maailmas.

Uued videod kasutajalt “Neiu”

Alternatiivroki ansambel Mowgli Liitu lastesarja Muppets’iga “Neiu”, selgitamaks, kuidas kasutada mõnda ingliskeelset erilise puudutuse õigekirjamõistet: muusikaga.

Lastele mõeldud haridusprogrammina teeb Apple selle kõigile Apple ID-ga isikutele vabalt kättesaadavaks, ilma et oleks vaja tellida Apple TV + (COVID-19 pandeemia ajal) – aeg, mil tuhanded lapsed käisid ĂĽlalpeetavates klassides.

Cult of Maci kaudu [1, 2], IndieWire