Apple TV + seeria episoodid keelati 11 riigis nende homoseksuaalse iseloomu tõttu

Apple TV + seeria episoodid keelati 11 riigis nende homoseksuaalse iseloomu tõttu

Mitme lavastusega seotud probleemid Apple TV + jätkab firmade peavalu – kõigepealt filmidega “Pankur” ja seejärel Oprahi produtseeritud dokumentaalfilmiga. Seekord sattus ettevõte aga ĂĽhe hiljuti avaldatud episoodi tõttu mitme valitsuse pahuksisse “Väike Ameerika”, sari sisserändajatest.

Selle probleemi lahendamisel jätkas ettevõte oma järgmiste lavastuste, näiteks dokumentaalfilmide, lekitamist “Beastie Boys Story”, mis saabub teenistusse aprillis – ja omandab teisi, näiteks uue dokumentaalfilmi “Meesriik”.

Samuti kommenteerime Apple’i ja meediahiiglase MGMi kohtumist mitme lavastuse võimaliku omandamise kohta.

Episood “Väike Ameerika” keelatud

Sarja kaheksas (ja viimane) episood “Väike Ameerika” minevik keelatud 11 riigis (neist kĂĽmme Lähis-Idas ja Venemaal) loo käsitlemise eest a homosisserändajad SĂĽĂĽriast. Seda teavet jagasid sarja autorid (ja shemale) Amrou Al-Kadhi, twitteris.

See on geiaraablaste aktsepteerimise karm reaalsus. Trumpi keeld tähendab, et peame filmimaterjali teisaldama väljaspool Ameerika Ühendriike. Ja nüüd on meie #LittleAmerica osa keelatud 11 riigis. Vabandame selle pärast. Teadke, et töötame kõvasti, et leida viis, kuidas seda teieni tuua.

Kõnealune episood keskendub Rafiqi (Haaz Sleimani) loole, kes taotleb USA-s varjupaika pärast vägivalla ja perekonna tagasilükkamise sihtmärki. Nagu selgitas Al-Kadhi, seisab tootmine silmitsi paljude takistustega, alates filmide keelustamisest Ameerikas kuni episoodide keelustamiseni mitmes riigis.

Ma tean paljusid araablasi ja moslemeid, kes elavad praegu Lähis-Idas ja kardavad end väljendada. Loodan väga, et see episood võib nende jaoks toimida mingisuguse palsami või kodu ja mugavuse allikana. Minu jaoks on kurb mõelda, et neil pole episoodile juurdepääsu – uurime kõiki võimalikke võimalusi selle tagasitoomiseks.

Tsensuurile reageerimine “Väike Ameerika”, Väljendas Al-Kadhi pĂĽhendumust rääkida neid kogemusi kajastavaid lugusid. Apple pole seda juhtumit praegu kommenteerinud.

Uus dokumentaalfilm “Meesriik”

Sundance’i filmiinstituudi nõusolek

Ă•un ja A24 (ettevõtte filmistuudio partner) omandas õigused “Meesriik”, Ameerika demokraatiat analĂĽĂĽsiv poliitiline dokumentaalfilm, nagu teatas USA Hollywoodi reporter.

Väljaande andmetel maksab Apple 10 miljonit dollarit tootmisõiguste eest, režissöörid Jesse Moss ja Amanda McBaine. Steve Jobsi lesk, Laurene Powelli töökohad, osales ka tegevprodutsendina.

Selles dokumentaalfilmis on eksperiment, kus 1000 poissi (kõik umbes 17-aastased) ühendavad valitsuse ülesehitamise nullist, korrates demokraatia halvimaid põhimõtteid ja ebaõnnestumisi.

Enne Apple’i omandamist “Meesriik” esilinastus 24. jaanuaril Sundance’i filmifestivali ajal.

Teaser “Beastie Boys Story”

Apple jagas dokumentaalfilmi avaldamiseks uut lĂĽhivideot “Beastie Boys Story” mis maandub Apple TV + -s Aprill.

Siin on lĂĽhijutt, mida nad räägivad … Mike Diamond ja Adam Horovitz, kes on saadaval Apple TV + 24. aprilli erisaates, jagavad oma bändi lugu ja 40 aastat sõprust dokumentaalfilmis, mille on lavastanud nende sõbrad, koostööpartnerid ja endised eksemplarid. -Vanaisa, Spike Jonze.

“Beastie Boys Story” seda kirjeldatakse kui praktilist dokumentaalset kogemust, mis keskendub rĂĽhma pärandile ja selle liikmete lugudele. Tootmine põhineb raamatutel “Beastie poiste raamat”, mis avaldati 2018. aasta oktoobris, peale selle, et Horovitz ja Diamond arutasid oma pikaajalist sõprust ja kuulsaks saamist.

Nagu me teatasime, on film USA kinodes saadaval 3. aprillil, enne kui see jõuab Apple TV + ekraanile 24/24. Lavastusega tähistatakse ka lansseerimise 26. aastapäeva “Halb suhtlus”, ansambli neljas album.

MGM soovib Apple’ile toodangut mĂĽĂĽa

Ilmselt pöördub meelelahutushiiglane Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) Voogesitus (Apple, Netflix jt.) Hinnata nende ettevõtete huvi võimalike tootmise soetuste vastu. Teave on CNBC.

Uudis “kinnitab” kuulujutte, et Apple uurib MGM-ilt sisu hankimiseks tehingut, kuigi läbirääkimised pole veel kaugele jõudnud.

MGMiga sõlmitud lepingul on potentsiaal pakkuda Apple’ile tohutut sisu kataloogi, mida lisada Apple TV + -le, näiteks selliseid pealkirju James Bondi frantsiis ja “Käsilase jutt”, mis on praegu eetris Hulul.

Puudub teave selle kohta, millal (või isegi kui) Apple ja MGM suudavad mingisuguse kokkuleppe saavutada; mõlemad ettevõtted keeldusid läbirääkimisi kommenteerimast.

advokaatide, MacRumorsi, iMore’i, AppleInsideri kaudu