Apple TV + tellimisteenus võib maksta 9,99 dollarit. Kuid mängud on odavamad

Apple TV + ning Apple Arcade’i video- ja mänguteenuste tellimisteenuse teatasid õunaettevõtted märtsis ĂĽritusel, kus teenus on tähelepanu keskpunktis. NĂĽĂĽd on ĂĽleriigilises ajakirjanduses uudiseid, mis viitavad tele- ja mänguteenuste tellimushindadele vastavalt 9,99 ja 4,99 dollarit kuus.

Bloombergi välja töötatud uudiste kohaselt võib Apple plaanida Apple TV ja videoteenuste käivitamist novembris. Platvorm integreerib aga algfaasis ainult viis filmi: Hommikunäitus, Aquaman, Truth Be Told, Hämmastavate lugude sari ja mitme episoodiline dokumentaalfilm Kodu. Apple’i ettevõte peab järgmistel kuudel laiendama oma filmide kataloogi ja panustama tasuta prooviversioonidele, tuginedes saidile avaldatud anonĂĽĂĽmsetele allikatele.

Sait palus siiski selgitust Apple’i esindajalt, kes keeldus seda juhtumit kommenteerimast. Tim Cookil on Apple’i teenuste kohta säutsu jagada, kuid ta pole endiselt uudiseid teatanud.

Tehnikahiiglane on seega sisenenud järjest konkurentsitihedamale turule eesotsas Netflixi ja Amazoniga, kelle teenused ei ületa 8,99 dollarit kuus. Uudised tulevad samal päeval, kui Disney teatas uue voogedastusteenuse käivitamise kuupäevast, samuti novembrist, ja kus seadmeid saab kasutada, kusjuures üks neist on ka Apple TV. Disney + on varases staadiumis rohkem filme ja seriaale, mille hind jääb sõltuvalt riigist vahemikku 8,99–9,99 dollarit.

Apple TV paneb telesarja ühte kohta, olgu see film või spordiüritus. Uus rakendus koondab sadu sisu, kuid kasutajad maksavad vaid selle eest, et näha, mida nad tegelikult näha tahavad. Nimelt on nõudmisel ja reklaamita programmid nii võrgus kui ka väljaspool parimate piltidega ning neid saab edastada kogu perele.

Seda esmaspäeva tähistasid ka uudised portaalist 9to5Mac, kus öeldi, et reklaamsõnumist selgus, et Apple’i mängurakendus maksab kuus 4,99 dollarit. Arcade on tellimisprogramm, mis sisaldab rohkem kui 100 uut ja eksklusiivset mängu, mida saab mängida peaaegu kogu Apple’i kaubamärgiga seadmete reas. Kuid ettevõte ei ole veel avaldanud nende kuulujutte teenuse kohta, mis võiks käivitada septembris.

See uudis ilmub ajal, mil viimased kontoaruanded ajavahemiku kohta aprillist juunini näitavad, et Apple’i teenusekategooria on iPhone’i järel suuruselt teine ​​tööandja. 11,455 miljardi dollari suuruse mĂĽĂĽgiga tähendab see 13% kasvu eelmise aasta samal perioodil.