Apple TV +: tulevad uued näitlejad;  "Fond" on suurim Iirimaal kunagi tehtud lavastus

Apple TV +: tulevad uued näitlejad; “Fond” on suurim Iirimaal kunagi tehtud lavastus

Oleme tagasi paljude seotud uudistega Apple TV +, platvorm Voogesitus Apple’i videod. Kas olete valmis viimasteks uudisteks? Ole nĂĽĂĽd!

Cecily tugev

SEE tähtaeg teatab, et Apple viib lõpule läbirääkimised, millele toetuda Cecily tugev (“Laupäevaõhtu otseĂĽlekanne”) muusikalises komöödias.

Cecily tugev

Cinco duo Paul ja Ken Daurio (“Põlastusväärne mina”) kirjutatud see pealkirjastamata sari järgib seljakottide paari eesmärgiga suhe taaselustada, kui nad avastavad maagilise linna Schmigadooni. Selles käituvad kõik nii, nagu oleksid 1940. aastate muusikastuudios. Seejärel leiavad nad, et ei saa lahkuda enne, kui leiavad “tõelise armastuse”.

Apple’iga kokkuleppe korral mängiks seriaali kaasa ja tooks Strong, Paul aga näitleja ja Daurio tegutseb tootja / konsultandina.

Jen Tullock ja Zach Cherry peal “Lõpetamine”

Jen Tullock ja Zach Cherry

Ikka vastavalt tähtaeg, Jen Tullock (“Enne kui teate seda”) ja Zach Cherry (“Sina”) palgati tegutsema koos Patricia Arquette’i, Adam Scotti ja Britt Loweriga “Lõpetamine”, politseidraama, mille lavastab ja produtseerib Ben Stiller.

Dan Ericksoni loodud draamasari toimub väljamõeldud ettevõtte, nimega Lumen Industries, töökohal, mille eesmärk on “viia töö ja eraelu tasakaal uuele tasemele”. Tullock mängib Devoni, Marki õde (Scott); Cherry mängib Marki ĂĽhte töötajat Dylanit.

“Basic”

Juba mainisime, et Apple tellis episoode “Basic”, autor Isaac Asimov – lavastusel on juba oma peategelane. NĂĽĂĽd tähtaeg teatas, et tal on kõik, et saada Iirimaa suurimaks toodanguks.

Triloogia

Dublini pressikonverentsil kommenteeris sarja ja filmi riiklik rahastamisagentuur 2020. aasta lavastuste loetelu, märkides, et Apple’i sari loob ĂĽle 500 töökoha, kui seda filmitakse Limerickis Troy Studios.

Kümne osa seeria räägib eepilise loo Põhiline, rühm heidikuid, kes avastavad, et ainus viis galaktika impeeriumi hävitamisest päästmiseks on sellele väljakutse.

“MĂĽĂĽtiline otsing: Raveni pidusöök”

Lõpuks on meil uus video, mis annab sarjale „esimese pilgu“ “MĂĽĂĽtiline otsing: Raveni pidusöök”, mis debĂĽteerib Apple TV + -s 7. veebruaril.

Vaadake allolevat videot:

Vaata “MĂĽĂĽtiline otsing: Raveni pidusöök” 7. veebruaril Apple TV rakenduses koos Apple TV + tellimusega: apple.co/_MythicQuest Kohtuge suurimate videomängude taga oleva meeskonnaga mitmikmäng kogu aeg. Kuid töökohal, mis on keskendunud maailma ĂĽlesehitamisele, kangelaste kujundamisele ja legendide loomisele, ei juhtu kõige raskemad lahingud mängus – need toimuvad kontoris.

See on komöödiasari, mille on loonud Rob McElhenney ja Charlie Day (alates “Philadelphias on alati päikesepaisteline”), kes saadab ĂĽlipopulaarse tiitli loomise ja hoidmise eest vastutavat videomängustuudio meeskonda.

Sarjal on 9 jagu, igaüks 30 minutit ja see kõik on korraga saadaval Apple TV + -s.

läbi MacRumors: 1, 2; Apple World Today, iMore