Apple TV + võitis kunstnikuga dokumentaalfilmi sarja; Vaadake mõne uue seeria ilmumiskuupäeva! –
PRIJAVE

Apple TV + võitis kunstnikuga dokumentaalfilmi sarja; Vaadake mõne uue seeria ilmumiskuupäeva! –

Uudised Apple TV + nad alustasid aastat täies hoos ja tundub, et nende parandamine jätkub lähikuudel.

Debüütide, värskenduste ja tühistamiste vahel jätkab Ma ka uue sisu otsimist, sundides ettevõtteid allkirjastama uusi dokumendisarja projekte, nagu näeme allpool.

Lisaks on välja antud mitu teenusepealkirja või väljakuulutamise kuupäev!

Dokumentaalsari "Kallis"

Apple sõlmis lepingu uue nimega dokumentaalsari jaoks "Kallis", vastavalt ettevõttelt Hollywoodi reporter. Täpsemalt esitletakse lavastuses leiutamis- ja kinematograafiliste lähenemiste kuulsuste elulugusid, nagu Apple ise on paljastanud.

Sarjas on maailmakuulsad isiksused, sealhulgas saatejuhid Oprah Winfrey, ajakirjanik Gloria Steinem, filmitegija Spike Leenäitleja Lin-Manuel Miranda, näitleja Yara Shahidi, laulja Stevie Wondervõimleja Aly Raismantantsija Kopeeri udune ja isegi väljamõeldud tegelased Suur lind, filmist "Vila Ssamo".

"Kallis" produtseerib filmitegija R. J. Cutler koos Todd Lubini, Jay Petersoni, Jane Cha ja Lyle Gammiga. Sel päeval ilmub kümme esimest hooaja episoodi 5. juuni.

Uus komöödia "Proovi"

Samuti kuulutas Apple välja uue Suurbritannias toodetud seeria nimega "Proovi", mis vabastatakse sel päeval 1. mai.

Srie

Seda lavastust kirjeldas Ma kui kasvamist, elama asumist ja kellegi leidmist, keda armastada. Rafe Spall ja Esther Smith astuvad selles sarjas ĂĽles nagu Jason ja Nikki, paar, kes tahavad last, kuid kellel pole seda.

Esimene sõelumine Erakordne lugu

Peagi debüütiks minevate lavastuste kogu hulgas on Ma järgmine ulme, sari Erakordne lugu, Produtsent Steven Spielberg.

Srie

Erakordne lugu See on 1980. aastate originaalseriaali puhkepaus ja oli üks esimesi, mille Ma sisestas Apple TV + kataloogis. Esimese hooaja iga episood räägib loo, midagi sarnast sarjas "Must peegel" ja "Videvikutsoon".

Tähed Erakordne lugu sealhulgas Dylan O'Brien ("Labürindijooksja, "Teismeline hunt"), Victoria Pedretti ("Voc"), Josh Holloway ("Kadunud", "Yellowstone"), Sasha Alexander (Rizzoli ja saared, "Häbitu") ja Robert Forster (Kaksikute piigid ). Tootmine läheb sel päeval õhku 6. märtsil.

Esimene sõelumine "Kodu enne pimedust"

Srie

"Kodu enne pimedust" sari keskendub lasteajakirjaniku loole Hilde Lysiak, noor naine, kes kolis Brooklynist väikelinna. Tema tõeotsingud viisid ta mõrvajuhtumi leidmiseni, mille kõik linnad üritasid matta.

Brooklynn Prince'i tähed Jim Sturgess, Abby Miller, Kylie Rogers, Adrian Hough; esimene hooaeg, mis sisaldab kümme episoodi, ilmub sel päeval 3. aprill.

Esimene sõelumine "Jaakobi kaitsmine"

Sari "Jaakobi kaitsmine" peaosades Chris Evans ja Michelle Dockery ning debĂĽteerisid edasi 24. aprillil.

Srie

See draama paljastab šokeeriva kuriteo väikeses Massachusettsi linnas pärast riigiprokuröri, kes jagunes oma armastuse pärast oma poega ja kohustuse vahel kaitsta õiglust.

Esimene sõelumine "Maja"

Srie

Dokumentaalsari "Maja", debüteeris sel päeval maailma kõige uuenduslikuma kodu kohta 17. aprillil. Nagu teatame, paljastavad kõik hooaja üheksa esimest episoodi "nende visionääride kujutlusvõime, kes julgevad selle ehitamisest unistada".

Esimene sõelumine Central Park

Central Park Animeeritud sari on tehtud ameerika häälnäitleja Loren Bouchardi poolt ja see debüteerib Apple'i sõnul selle aasta keskel.

Srie

Seda lavastust kirjeldatakse kui animeeritud muusikalist komöödiat, mille keskmes on Tillermans – perekond, kes elab ja hoolib New Yorgi Keskpargist.

Esimene sõelumine Vaadatud: televiisorist väljas

Lõpuks andis ettevõte välja ka teise dokumendisarja väljalaskekuupäeva: Vaadatud: televiisorist väljas, mis on seotud LGBTQ + kogukonna kõige erakordsema hetkega televisioonis, lisaks selle sündmuse peategelasele väikesel ekraanil.

Vaata revolutsiooni. # VisibleOutOnTV avati 14. veebruaril ainult Apple TV +. apple.co/Q2lMF03

Tootmine on saadaval alates sellest päevast 14. veebruaril.