Apple uuendab uueks hooajaks filme “Dickinson”, “See” ja “The Morning Show”

Siinkohal on võimalik, et tuhanded (kui mitte miljonid) kasutajad on ühtegi sarja vaadanud Apple TV +, lisaks nende lemmikpealkirja valimine. Selleks, et vaatajaid ootamise pärast muret ei tekitaks, on Apple avaldanud, milliseid lavastusi (ja lugusid) jätkatakse ka teisel hooajal.

Näiteks eelmisel kuul tähtaeg on selle teabe edasi andnud “Kogu inimkonna jaoks” seda ajakohastatakse, pakkudes lisaks sellele, et teised suuremad teenusebĂĽĂĽdi tiitlid võidavad neile vastavad järjed; nĂĽĂĽd Variatsioon kinnitas: “Dickinson”, “Vaata” ja “Hommikune saade” ka uuendatud kuni teine ​​hooaeg.

Apple ei ole esitanud üksikasju selle kohta, kui palju inimesi on teenusesse registreerunud või kui palju vaatamisi nende seeria seni saanud on. Allikas Variatsioon Kuid tema sõnul avaldas teenuse eest vastutajatele muljet platvormi tegevus selle käivitamise esimesel kolmel päeval, jõudes miljonite inimesteni.

Lisaks näitavad esialgsed Apple TV + arvud, et enamik vaatajatest, kes vaatasid mõne sarja episoode, debĂĽteerisid (“Dickinson”, “Kogu inimkonna jaoks”, “Vaata” ja “Hommikune saade”) vaatas vähemalt kahte (kolmest) saadaolevat osa – v.a. “Dickinson”, kus on välja antud kõik esimese hooaja episoodid.

Tasub meeles pidada, et täna, nagu ennustati, käivitas Apple uue osa “Kogu inimkonna jaoks”, “Vaata”, “Hommikune saade” “Neiu”, “Nohik kosmoses” ja “Fantoomikirjanik”.

Loomine “Vaata”

Apple andis eile välja Funktsioonid ĂĽks tema suurimaid debĂĽĂĽtlavastusi, sari “Vaata”, peaosas Jason Momoa (“Aquaman”).

Režissöör Francis Lawrence räägib videos sellest, kuidas ehitatakse hooneid ja linnaosasid tootmiseks, ning ütleb, et kogu meeskonnaga oli kaasas rühm pimedaid inimesi, kes jagasid juhiseid kõige kohta, alates sellest, kuidas sari keskkonda jõuab. kuidas inimesed elavad ja suhtlevad.

Algse Apple-sarja osatäitjad ja meeskond “Vaata” arutleb eepiliste lavastuste maailma loomise ĂĽle.

Ehk eelarve aastaks “Vaata” See pole kõik, mida me ette kujutame, kuid see on väga kallite seeriatega, vaieldamatu.

läbi MacRumors: 1, 2