contadores estadisticas Saltar al contenido

Apple uurib võimalusi käekirjatuvastuse parandamiseks puutetundlikul ekraanil

inkwelli koonus

Täna Ameerika Ühendriikides lansseeritud uues Apple'i patendis selgitatakse uut käekirjatuvastussüsteemi, mis on võimeline aru saama käekirjast keerukamast teabest. Kui ettevõtte tooted põhinevad praegu käskude sisestamisel sõrmede kaudu, siis tema uues leiutises uuritud meetod on mõeldud seadmetele, mis sõltuvad osutuslisaseadmetest, näiteks pastapliiatsid ja / või pliiats.

Isegi süsteemi, mille Apple on selle ülesande täiustamiseks püüdnud, kirjeldatakse ebapiisavana nagu Newtonit, mida ta turustas 1990. Patendi kohaselt suudab selle tehnoloogia ebaõnnestumine käekirjatuvastuses mõjutada mitte ainult kasutajaid, vaid ka rakenduste arendajaid, jättes mulje et selle valdkonna uued omadused teeniksid mõlemat juhtumit paremini.

Apple'i uued avastused selles valdkonnas mitte ainult ei paranda märkimisväärselt kirjutamist, vaid tutvustavad ka riistvara ja osutusseadmete programmide koostoime uusi funktsioone. Kasutajad saavad andmeid sisestada loomulikul viisil (ilma et oleks vaja kohaneda teatud käsitsi kirjutatud vormingutega), saada paremaid tulemusi kui muudes saadaolevates meetodites (või isegi sõrmedega) nähtavaid.

Kõigi üksikasjadega dokumendi kõrval lisas Apple patendisse ka tahvelarvuti illustratsiooni:

Apple'i tahvelarvuti?

Tema välimus meenutab väga mudeleid, mida nägime varasemates kuulujuttudes, mis võidakse peagi isegi turule lasta. Midagi sellist uut saab aga kasutada ka Apple'i opsüsteemi tarkvara funktsionaalsuse parandamiseks, eriti Mac OS X-i jaoks, kus tinditehnoloogiat kasutatakse laialdaselt muude tootjate lisaseadmetes.

(AppleInsideri kaudu)