Apple vaatab Oscarit kuue originaallavastusega

Apple vaatab Oscarit kuue originaallavastusega

Meeldib Apple TV +Eelmise aasta märtsis välja kuulutatud Cupertino hiiglane on tõestanud, et on valmis astuma Voogesitus Video selle piirkonna hiiglaste vastu. Kuid see pole veel kõik ettevõtted, mille eesmärk on miljardi dollari platvorm.

Lisaks klientidele vaatab Apple silma suurimatele kinoauhindadele – ma mõtlen muidugi Oscar – mõnest algsest “odavast” lavastusest, mis võiksid akadeemias võistelda. Teave on New York Post.

See pole esimene kord, kui teema ilmub; nüüd aga väidavad Hollywoodi ajalehtede anonüümsed allikad, et Apple on viimastel kuudel pöördunud teiste filmirežissööride ja talentide poole, et neist rääkida kuus filmiprojekti potentsiaaliga kandideerida Oscarit. Nende inimeste sõnul kavatseb ettevõte investeerida nende vahele 5 miljonit USA dollarit ja 30 miljonit USA dollarit igas lavastuses.

Ilmselt polnud sellel Apple’i pingutusel mingit pistmist Oscari võitnud stuudio A24 värbamisega Parim film 2017. aastal koos “Kuuvalgus: kuuvalgel”, sest see partnerlus leidis aset juba Sofia Coppola lavastatud filmis, mille peaosades olid Bill Murray ja Rashida Jones.

Allikate sõnul suruvad Apple’i hiljutised nominatsioonid vähem traditsioonilistest filmidest ja stuudiotest Oscaritele – näiteks “Granaatõun”valitud Parim välismaine film sel aastal, mida praegu näitab Netflix.

Apple TV + käivitatakse hiljem sel aastal enam kui sajas riigis, sealhulgas Brasiilia, ja sellel on sarja ja filmi vahel esialgu umbes 30 originaalpealkirja. Mis puudutab unistust võistelda Oscari nimel, siis on võimalik, et Apple peab selle idee veel veidi lõpule viima, nii et tõenäoliselt võtab selle projekti kuju võtmine aega. Eks näeme hiljem.

9to5Mac kaudu