Apple vabandab FaceTime’i vea pärast; parandused avaldatakse järgmisel nädalal [atualizado]

Sel nädalal teatame Internetis väga tõsisest veast FaceTime, mis võimaldab kuulata – või isegi näha – teisi ilma nende nõuetekohase nõusolekuta. Apple proovis kasutajate kokkupuute vältimiseks oma serverites kiiresti välja lĂĽlitada FaceTime’i videokonverentside funktsiooni.

Selle probleemi kindel lahendus ilmub iOS-is 12.1.4 ja võimalikud turva- / täiendavad värskendused macOS-ile, kuid seni pole see värskendus veel saadaval. Tõenäoliselt selle viivituse ja kasutaja ootuste tõttu eelistab Apple rääkida.

Allpool on avaldused, mille ettevõte esitab mõnele sõidukile, näiteks MacRumors:

Parandasime FaceTime’i grupi turvavea Apple’i serverites ja vabastame järgmise nädala kasutajate funktsiooni uuesti lubamiseks tarkvarauuenduse. Täname Thompsoni perekonda veast teatamise eest. Vabandame siiralt oma mõjutatud klientide ja kõigi ees, kellele see turvakĂĽsimus korda läheb. Täname kõiki kannatlikkuse eest selle protsessi lõpuleviimisel.

Tahtsime oma klientidele kinnitada, et niipea kui meie insenerimeeskond sai teada vea taastootmiseks vajalikud ĂĽksikasjad, keelasid nad kiiresti FaceTime’i rĂĽhmana ja hakkasid paranduse kallal töötama. Oleme pĂĽhendunud nende aruannete vastuvõtmise ja edastamise protsessi täiustamisele, et need võimalikult kiiresti õigete inimesteni viia. Võtame oma toodete ohutust väga tõsiselt ja oleme pĂĽhendunud jätkuvalt Apple’i klientide usalduse teenimisele meie vastu.

Asja pärast on advokaat Apple’i vastu kohtusse pöördunud ja New Yorgi peaprokurör alustas juhtumi uurimist.

See avaldus on oluline, kuna Apple pole tänaseni probleemi selgelt kommenteerinud, öeldes vaid, et nad on probleemist teadlikud ja tegelevad parandusega. Mind hämmeldab see, et diskursus, mille kohaselt võtab ettevõte privaatsust ja turvalisust väga tõsiselt (milles ma absoluutselt ei kahtle), on vastuolus suhtumisega – asjaolu, et talle teatati vigadest mõni päev ette ja ressurss eemaldati õhust alles pärast kõige avaldamist. meedia poolt laialdaselt. Ettevõte on aga aus, öeldes, et ta on pĂĽhendunud nende aruannete vastuvõtmise ja suunamise protsessi täiustamisele, et need võimalikult kiiresti õigete inimesteni jõuda.

Probleem on alati olemas ja kõige olulisem on antud juhul ettevõtte reageerimine / reageerimine.

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann 1. veebruar 2019, 15:22

Vastuseks küsimusele, mille me oma viimases podcastis esitasime, kinnitas Apple MacRumors Samuti jääb grupi FaceTime keelatuks neile, kes ei uuenda iOS 12.1.4-le.

See on muidugi mõistlik.