Apple tõi turule iPhone 4 Euroopa 4G toega

Apple vähendas iPhone 5 jaoks tellitud osade arvu

Väidetavalt otsustas Apple kärpida partnerite tootjatelt tellitud iPhone 5 komponentide arvu. See samm tegi õunabrändile haiget, kuna mõned investorid nägid uudiseid märgina nõudluse langust Apple’i uusimate nutitelefonide järele.

Pärast ülemaailmset edu ja müügi esimesel nädalavahetusel saavutatud rekordeid ning seejärel Hiinas näib huvi iPhone 5 vastu vähenenud. 2013. aasta esimese kvartali tellimustes otsustas Apple oma kuvarite divisjonis tehtud tellimused vähendada poole võrra ja vähendas oluliselt ka muude komponentide algselt tehtud tellimusi.

Terav, Display Co. ja LG kuuluvad tootjate hulka, keda USA ettevõtte otsus mõjutas. Need ettevõtted võivad Apple’i otsuse tõttu kogeda ka negatiivseid tulemusi, kuna iPhone’is kasutatavad komponendid on nii spetsiifilised, et enamasti ei kasutata neid teistes seadmetes.

Seetõttu kannatas ettevõtte aktsia ka otsuse nimel, mille avaldas The Wall Street Journal. Sel esmaspäeval kaubeldi iga Apple’i võlakirjaga alla 500 dollari, mis on suurendanud Cupertino kahjumit aktsiaturul 26% -ni alates septembrist, kui see ĂĽletas 700 dollarit aktsia kohta.

Lai valik seadmeid, mida Samsung pakub erinevates hinnaklassides, võivad Nexuse seadmed ja kasvav nõudlus taskukohasemate nutitelefonide järele tingida Apple’i seatud strateegia.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi