contador gratis Saltar al contenido

Apple väidab, et iOS 10.2.1 on aidanud iPhone 6 / 6s ootamatuid seiskamisi vähendada

Apple räägib iPhone'ist vana akuga, mis töötab nüüd aeglasemalt

Detsembri alguses teatas Apple, et kuni selle ajani pole iOS 10.2-l diagnostilist tööriista kaasas Eikusagilt surnud iPhone. Nüüd teame, et sellel meetmel on positiivne mõju.

Vastavalt andmetele, mille Apple on kogunud pärast selle väljaandmist iOS 10.2.1, täpselt kuu aega tagasi installiti see värskendus umbes 50% kõigist iGadgets maailmas kasutatud on aidanud 80% iPhone 6s ootamatu seiskamine ja sisenemine 70%, mis on pärit iPhone 6. Ettevõtte avalduses avaldas TechCrunch, on raske teada, kas need andmed hõlmavad ka mõlema põlvkonna Plus-mudeleid, kuid ma arvan, et nii.

Ilmselt parandab Apple seadme energiahaldust, et takistada iOS-l oma automaatse väljalülitussüsteemi aktiveerimist, mis aitab vältida tõsisemaid probleeme, näiteks iPhone'i ülekuumenemist. Ehkki probleem on endiselt olemas, on iOS 10.2.1-ga alanud juhtumite vähenemine tõesti märkimisväärne ja Apple saab endiselt rakendada täiustusi, et seade taaskäivituks selle asemel, et nõuda kasutajatel selle installimist.

Varsti hakkab iOS-i akupiirkond kasutajatele ka seda näitama, kui aku jõuab staadiumisse, mida tuleb tõesti muuta. Seda tüüpi hoiatused on juba macOS-is olemas ja on kindlasti väga kasulikud iPhone'i ja iPadi omanikele. Mida vanem / akut kasutada, seda tõenäolisem on probleem.