contador gratis Saltar al contenido

Apple valitseb tahvelarvutite turul jätkuvalt üksi, kuid konkurents tugevneb

Apple tõstis iPad Pro 256GB ja 512GB hindu kogu maailmas; kontrollige uusi väärtusi

Võib-olla kaotas Apple juba pikka aega juhtpositsiooni nutitelefonide maailmas, kuid mitte edasi tahvelarvutiNagu me teame, on lugu oodatust väga erinev, arvestades, et Google on püüdnud võrdsustada Androidi laiekraaniga seadmes iOS-iga.

Nüüd uus uuring umbes Rahvusvaheline andmeettevõte tuli seda juhtimist numbriteks teisendama.

IDC: tahvelarvutite müük 2017. aastal

Võttes arvesse kogu 2017. aastat, Apple on selles segmendis võitmatu liider koos 43,8 miljonit iPadi tarnitud maht kasvas 3% võrreldes 2016. aastaga, kui see arv ulatus 42,6 miljonini. A Samsung (24,9 miljonit 2017. aastal tarnitud tablettide arv) ja Amazon (16,7 miljonit), vastavalt teine ​​ja kolmas koht, ei suutnud Maast isegi nende kombineeritud müügiga ületada, kuid hiiglane Jeff Bezos kasvas huvitaval viisil: see tegi müügi 38% -lise hüppe võrreldes 2016. aastaga ja on saavutanud turul teise koha. Lõuna-Korea selle aasta viimases kvartalis.

Ma kohta kommenteeris IDC:

Apple säilitas jõulude kvartalis kindla juhtpositsiooni, saavutades hea kasvu uue iPad 9.7 tolli ja odavama ning uue iPad Pro rivistusega. Kui odavamad iPadid stimuleerivad jätkuvalt tarbijate kasvutsüklit, keskendutakse üha enam iPad Pro-le ja selle potentsiaalile kaubanduse ja hariduse turgudel. Kuna see on ainus segment, kus oodata on tahvelarvutite kasvu, käivitub programm Apple tööl näitab Apple'i pühendumust oma juhtpositsiooni hoidmisele.

Firma ütles ka, et tahvelarvuti hetk on eemaldatav klaviatuuri või lisandmooduliga, mis muudab selle selliste arvutite jaoks nagu iPad Pro või Surface Pro; puudumine Microsoft paremusjärjestuses on see seletatav uue Surface'i hilinemisega, mis hoiab praegust mudelit riiulil, samal ajal kui tarbijad ootavad uudiseid. Traditsioonilised tahvelarvutid, näiteks iPad 9.7, näitavad turul teatud stagnatsiooni, mis näitab tarbijate vähest huvi selle vastu.

Nüüd, kui kuulujutud uue aasta lõpus saabuvast iPadist jätkuvad, mäng jätkub. Kas Apple jätkab selles segmendis üksi valitsemist või peab muretsema konkurentsi pärast (eriti Amazon)?

läbi Maci kultuse