Apple valmistub avama suurt poodi uue iPhone'i turuletoomiseks -

Apple valmistub avama suurt poodi uue iPhone'i turuletoomiseks –

Selle tähistamise tähistamiseks vidin uusimaid (iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max ning Apple Watch Series 5) valmistab Apple ette oma poodide kogu maailmas avamiseks ja uudiste edastamiseks.

Nagu teatame, oli Apple Fifth Avenue taasavamine oodatust rohkem ja selle kohta on rohkem teavet lipulaev Ma paljastas, nagu näeme allpool.

Apple'i viies avenĂĽĂĽ

Tegelikult oli New Yorgis Fifth Avenue asuva populaarse kaupluse taasavamine üks kasutajate ja Ma enda, kes oli peaaegu kolm aastat kestnud renoveerimisega teinud erakordse töö, kordus ootusi. Nüüd teatage Intelligentsus näitab, kuidas ettevõttel õnnestus osaliselt muuta see koht "poodiumiks".

Peamised muudatused nendes reformides on seda muutust dramaatiliselt käsitletud. Nende vahel lasti põrand alla ja lagi tõsteti, lisades poe kõrgusele umbes 2 meetrit. Lisaks on roostevabast terasest raamiga ümmarguse katuseaknaga ümbritsevat valgustust parandatud.

Apple'i viies avenĂĽĂĽ

Laienemisega laieneb ka tegevusruum, konsultatsioon Geeniusega ja muu suhtlus, kuid selles on midagi muutumatut: ikooniline klaaskuup. Nagu tavaliselt, tehti seda samamoodi nagu varem, sest disain oli seotud ettevõtte asutaja Steve Jobsiga.

New Yorgis on ees ees tihe nädal! Ma ei jõua ära oodata, et näidata teile uut ja kaunist Apple Fifth Avenue. Näeme reedel!

Apple Fifth Avenue taasavatakse reedel (9/20) kohaliku aja järgi kell 8:00. Sealt edasi olge avatud ööpäevaringselt.


Peale New Yorgi kaupluste avatakse sel nädalal, 20. septembril, ettevõtte muud punktid, kas näeme, kuidas need välja näevad?

Apple Bridgewater

Eelmise aasta jaanuaris "ulatusliku laienemisprojekti" jaoks suletud klassikaline Apple Bridgewater (New Jersey) rajatis on täielikult ümber ehitatud, samuti on ruumi rohkem saada pärast seda, kui Ma sisenes kaupluse struktuuri vanasse Abercrombie & Fitch asukohta. .

Apple Bridgewater avati 2004. aastal ühe ettevõtte "minipoodina", millel oli tol ajal ainult üks uks homonüümses linnas, kuni see kolis suuremasse ruumi 2008. aastal, veidi enam kui kümme aastat hiljem, avas pood uusi muudatusi.

Taasavamine toimub sel reedel kell 8.00 (kohaliku aja järgi).

Apple Mall of America

Apple Mall of America logo

Pärast mõnda renoveerimist on Apple Mall of America'i kord võita selle aasta seni suurim muudatus. See pood, mis avati 2001. aastal Bloomingtoni linnas (Minnesota), on see pood piirkonnas viimane, mis pakub Ma sel reedel uut jaemüügikogemust.

Nagu Apple Bridgewater ja äsja renoveeritud poed, on Ma ka uus Videosein programmeerimist tegema Täna Apple'is ja üks Foorum laiendatud juurdepääsu loomingulistele seanssidele. Nagu tavaliselt, pakub pood taasavamisel ka spetsiaalset seanssi, mis toimub järgmise päeva 20. päeval kell 8.00 (kohaliku aja järgi).

Apple Highland Village

Houstonis (Texas) asuv Apple Highland Village suleti renoveerimise ja uuenduste seeria jaoks eelmise aasta juulis. Nüüd, vahetult enne ukse taasavamist, on ettevõte paljastanud uue kaupluse ilme, mis meenutab ettevõtte muid punkte Palo Altos ja Californias Santa Mnicas.

Kauplused, mis on paigaldatud päritolinna, peavad esitama a Videosein keset tuba, sest sissepääsud asuvad koha ees ja taga. Nagu muudest remonditöödest näha, saab koridor privaatse koosolekuruumi ja suurema ruumi kõrval uue vitriinkapi Genius Groove.

Apple Omotesando

Teisel pool maailma, Tokyos (Jaapan) koges Apple Omotesando reformide kohta palju kõneainet, mis selgub lõpuks sel nädalal, nagu me mõni päev tagasi teatasime.

Jaapani populaarsel kaubatänaval asuv renoveerimine võtab arvatust kauem aega, sest hoone on jagatud kaheks osaks.

Tokyo poe taasavamine toimub pärast Apple Marunouchi ja Apple Fukuoka taasavamist eelmise kuu lõpus, nii et Apple Omotesando naaseb koos sellega, mida Ma teatas WWDC-s sel aastal programmi "loomingulistest värskendustest". Täna Apple'is.

Apple Parc Central

Hiinas 2016. aastal avatud Apple Parc Central on üks ettevõtte viimaseid poode, mis on ehitatud Ma vana jaemüügi kujunduse järgi; paigaldamist kaaluti siiski uute jaemüügiasjadega, näiteks uue boksiga allkorruse koridoris, küljel Foorum fond Videosein tipptasemel.

Nagu kõik eespool nimetatud kauplused, tuleb muudatused avalikustada uue iPhone'i turuletoomise päeval. Ülaosas asuvat akent katvat lippu kaunistab Apple'i logo, mida sel aastal WWDC ajal kuvatakse.

Järgmine muudatus

Ă•un Fukuoka

Kuigi mõned kauplused avatakse uuesti, sulgevad teised varsti ukse, kuid ainult selleks, et kolida. Jaapanis asuv Apple Fukuoka lõpetab tegevuse oma praegusel aadressil 28. septembril, kui uus rajatis võtab Tenjini ringkonna tarbijaid vastu.

Väärib märkimist, et kuni selle ajani oli Apple Fukuoka ainus ettevõtte pood maailmas, mis endiselt pakkus "Stuudio" põhimõtteliselt programm, millest alguse sai Täna Apple'is.

Ă•un Fukuoka

Uues asukohas asetas Apple muljetavaldava klaasfassaadi ja kaks kaupluse esikut toetava kiviseina, mahutades ka poe esikusse kaunid puud. lipulaev.

Uue aadressi avamise tähistamiseks avaldas Apple oma lehel lõbusate animeeritud videote ja, nagu kõik Jaapani uued kauplused, teeb iga seadme jaoks erinevas formaadis taustapilte, vt.

Mineviku taasavamine

Hiljuti avasid kaks teist Apple'i kauplust oma uksed uuel aadressil, said ettevõtte uue jaemüügi kujunduse ja laiendasid oma ruumi: rääkisin Apple Oxmoorist Louisville'is (Kentucky) ja Apple The Woodlandsist Texases.

Apple Oxmoor

Oxmoori kaubanduskeskuses on uus Louisville'i pood moodsa kaubandusettevõtte kujul, pöördeuksega, mis avaneb Videosein ja üks Foorum mõeldud programmeerimiseks Täna Apple'is.

Komposiitmarmori asemel monteeritakse Oxmoori seinad kerge tekstuuriga kivitaladest.

Ă•un Metsamaa

Vahepeal on Apple The Woodlands saanud traditsioonilisema värskenduse, kuid kaupluse asukoht homonüümses kaubanduskeskuses külastajaid ei lükka, sest peakoridor viib otse Apple Store'i välisukse juurde.

Paralleelsed klaasuksed tervitavad tarbijaid toote vitriinilaua taga; poe põhjas, a Videosein keskkonda säästma Täna Apple'is, kuhu on paigutatud ka puidust pingid, nagu teisteski poodides.

kaudu 9to5Mac: 1, 2, 3; Silmus