Apple valmistub iPad 3 esitluseks?
DODATKI

Apple valmistub iPad 3 esitluseks?

Apple kutsus ajakirjanikke 7. märtsil toimunud pressikonverentsile, kus lubas uudiseid, mida nad tahtsid näha ja “katsuda”. Esialgne versioon on iPad 3, kuid võib-olla mitte …

Tavalised kuulujutud Apple’i toodete turuletoomise kohta on “määranud” turule toomise kuupäeva tablett ettevõttelt märtsi alguseks, see kuu oli ajaloolistel põhjustel tõenäoline kuupäev.

pressikutse pilt, mille andis välja iPad3 uudisteblogi

Tuletame meelde, et peaaegu kaks aastat tagasi oli esimene versioon tablett hakkas kauplustes pihta, täpsemalt 3. aprillil, ehkki pärast 2010. aasta jaanuaris toimunud avalikku teadaannet on see siiski kavandatud märtsiks. iPad 2 tuli tegelikult müüki 11. märtsil, pärast seda kui ametlikud esitlused tegid selle alles nädal varem.

IPad 3 teadaanne on kavandatud juba 2012. aasta jaanuaris, kuid räägitakse ka iPad 2 kahest uuest versioonist, kuigi Apple’i kohta käiv “kuulujutuga masin” on produktiivne ja sellel on alati “ohutud” uudised, nagu see juba on. uute omaduste osas oodata tablett ja asjaolu, et uus varustus oli saadetud Hiinast Foxconnist, saabudes USA-sse 9. märtsil.

Eeldatavate uudiste hulgas on uue võrkkesta ekraani kasutamine ja lõppkokkuvõttes uusimatele versioonidele iseloomuliku füüsilise nupu Kodust loobumine. ARM-tehnoloogiaga neljatuumaline protsessor, 4G-ühenduvus ja 8-megapiksline kaamera ühinevad funktsioonidega ning iOS-i operatsioonisüsteemi uue versiooniga.

Esitatud hĂĽpoteeside seas on ka uus iPad nimega iPad 2 S, korrates seda, mis juhtus iPhone’i uue versiooni turule toomisega eelmise aasta oktoobris, kui oodati iPhone 5-d …

Seega on kõige parem oodata ja vaadata, mis tegelikult juhtub 7. märtsil Yerba Buena kunstikeskuses San Franciscos. Ja sünkroonige tunnid kohaliku aja järgi kuni kella kümneni hommikul.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees

Toimetuse märkus: parandused on tehtud.