Apple varastas Microsoftilt taas maailma kõige väärtuslikuma ettevõtte positsiooni

Apple varastas Microsoftilt taas maailma kõige väärtuslikuma ettevõtte positsiooni

Kümme päeva tagasi võttis Apple nädalavahetuseks taas Microsofti kui maailma kõige väärtuslikuma ettevõtte. Täna on seda korratud.

USD AAPL kasvas täna 1,45% ja lõpetas päeva, mille noteeritud väärtus oli 194,02 dollarit, mis viis turukapitalisatsioon Apple'ist kuni 914,9 miljardit dollarit. Vahepeal tõusis MSFT dollar pisut, 0,14% ja on nüüd väärt 119,19 dollarit, mis asetab Microsofti turuväärtuse 914,5 miljardit dollarit.

Sulge 4 parimat hiiglastest on meil Amazon nüüd väärtusega 891 miljardit dollarit ja Alphabet (Google'i omanik) väärtusega 835,7 miljardit dollarit.

Veel täna märkasime, et Saudi naftaettevõtted võtsid Apple'i üle 2018. aastal maailma kõige kasumlikumaks ettevõtteks. Saudi Aramco ei asu börsil, kuid on täna hinnanguliselt rohkem kui 1 dollari teekonna väärt.

Eile oli Apple kavandatud 30. aprilli konverentsile, et paljastada 2019. aasta teise eelarve kvartali majandustulemused. Sõltuvalt seal käsitletud numbritest võib ta olla võimeline uuesti lähenema 1-dollarisele rongimärgile; või mitte.

Warren Buffett peab Apple TV + "riskantseks"

Küsitles CNBC Apple'i viimase teate kohta, et nad sukelduvad internetti voogesitatud Video puhul väitis ettevõtte kuningas ja peainvestor Warren Buffett, et tema arvates on äri "riskantne", kuid ütles, et kui Mao saaks Maal hingata, et ta teeks ühe või teise vea.

Warren Buffet

"Mulle meeldiks, kui nad näeksid seda õigesti (selles populaarses segmendis)," sõnas Buffett. Ei ole seaduslik osta aktsiaid ettevõttes, kes peab kõik õigesti tegema. Apple peab tegema mõned, mis ei tööta. "

Miljardärid näevad seda ilmselgelt tänapäeval ühe keerukama turuna. "Meil on mõned väga suured mängijad, kes selle etenduse nimel võitlevad," kommenteeris Buffett, kelle sõnul ei astu ta sellele paraadile üldse.