contador gratis Saltar al contenido

Apple värskendas App Store'i juhiseid ja lubab nüüd kõigi tasuliste rakenduste prooviversioone

Apple värskendas App Store'i juhiseid ja lubab nüüd kõigi tasuliste rakenduste prooviversioone

Ilma fanfaarideta värskendab Apple App Store'i arvustuse juhised õigel ajal, et arendajad saaksid töötada iOS 12-ga (sellest teatati eile ülemaailmse arendajate konverentsi peaavaldamise ajal). Nende muudatuste hulgas on Ma rakendanud testimisperioodi standardid ja täpsustanud mitmeplatvormiliste teenuste reegleid, vt viimastel nädalatel poleemikat tekitanud Steam Link.

Kooskõlas iOS 11.3 uute privaatsus- ja andmeturbe nõuetega on tehtud uusi konkreetseid hoiatusi, kui rakendus nõuab isiklikku teavet. Apple on lisanud juhistesse teema, mis tugevdab kasutajateabe jaoks sobivaid turvameetmeid. Tarkvara peab vastama arendaja programmi litsentsilepingutele ja juhistele, et vältida volitamata kasutamist, avalikustamist või kolmandate isikute juurdepääsu andmetele.

Veel üks uus juhend selles juhendis meeldib kindlasti kõigile kasutajatele: Apple räägib arendajatele, kuidas tuleks testimisperioodi pakkuda, isegi rakendustes, millel pole tellimusi. Kuni selle ajani pakutakse mitme päeva jooksul tasuta rakenduse proovimise võimalust ainult tellimust vajavate rakenduste jaoks.

Rakendused, mis ei vaja tellimist, saavad enne tasuliste ressursside täieliku avamise võimaluste pakkumist pakkuda tasuta prooviperioodi, konfigureerides üksused, mida ei saa tarbida hinnaga 0, mis järgib nimetamistava: „14-päevane prooviversioon”.

Enne hindamise algust peab teie taotlus lisaks kõigile tasudele selgelt määratlema ka kestuse, sisu või teenuse, millele hindamise lõppedes enam juurde ei pääse. alandada et kasutaja peab maksma kõigi funktsioonide eest.

App Store

Samal ajal on automaatse pikendamise tellimusi pakkuvad rakendused keelatud, kuna neid eemaldatakse App Store'ist, üritades kasutajaid meelitada tellimusi ostma valedel põhjustel või saamata täpseid funktsioone, mida ost peab pakkuma.

Mitmeplatvormiliste rakenduste osas täpsustab Apple mõnda suunist ja rakendab uusi standardeid, et vältida näiteks Steam Link-i tekkega olukordi, kus iOS-i mängurakendused kiidetakse a priori heaks App Store'i ülevaatusrühmade poolt ja lükatakse hiljem tagasi loodud sisujuhiste mittejärgimise eest. kasutajad, rakendusesisesed ostud, sisukoodid jne.

Mitme platvormiga teenused: mitmel platvormil töötavad rakendused saavad kasutajatel lubada juurdepääsu sisule, tellimustele või ressurssidele, mille nad on teistes seadmetes ostnud, kui need üksused on saadaval ka iOS-i rakendusesiseste ostudena. Te ei tohi suunata iOS-i kasutajaid otseselt ega kaudselt kasutama muid ostumeetodeid peale rakendusesiseste ostude ja muud suhtlusmeetodid ei pruugi rakendusesiseste ostude tegemist takistada.

Klientide nähtud kasutajaliides ei peaks välja nägema iOS-i või App Store'i kuva, see ei tohi kasutada sellist liidest nagu kauplus ega sisaldada võimalust sirvida, valida või osta tarkvara, mida pole veel ostetud. kasutaja litsentseeritud.

Teiste standardite hulgas teatab Apple, et rakendused ei saa enam julgustada kasutajaid WiFi-d keelama, teatud turvafunktsioone keelama ja süsteemisätetes muid muudatusi tegema, mis pole rakenduse põhifunktsioonidega seotud.

Kõiki standardeid saab vaadata App Store'i arvustuse juhendite arendajatelt.

läbi 9to5Mac