Apple värskendas Boot Camp'i ning iMaci ja Mac Pro draivereid spetsiaalselt Windows 7 jaoks

Apple värskendas Boot Camp'i ning iMaci ja Mac Pro draivereid spetsiaalselt Windows 7 jaoks

Pärast mitmenädalast viivitust andis Apple täna välja mitu Boot Camp'i ja iMaci ja Mac Pro draiverite värskendust, et pakkuda oma arvuti ühilduvust Windows 7-ga. Kõigil uutel Windowsi kasutajatel pole vaja neid kõiki installida, kuid allpool leiate kirjelduse kõike, mille ettevõte sel teemal vabastab.

Boot Camp 3.1 Windowsi tarkvaravärskendused

Selle värskenduse peavad alla laadima kõik kasutajad, kes on oma Inteli Mac-i installinud puhta Windows 7, toetades väljaandeid Home Premium, Professional ja Ultimate. See värskendab kõiki teie arvuti seadme draivereid, et need töötaksid suurepäraselt uues Microsofti süsteemis, samuti lahendab probleemid MacBooki juhtnupuga ja toetab täielikult kõiki Apple Wireless Keyboard 2009 ja Magic Mouse funktsioone.

Selle installimiseks käivitage Mac operatsioonisüsteemis Windows 7 ja kasutage tarkvaravärskendust (Tarkvara värskendus) on juba installitud või Apple'i veebisaidile sisse logitud. Seetõttu on Microsofti süsteemide 32-bitise (380,7 MB) ja 64 bitise (274,6 MB) versiooni värskendus saadaval.

Boot Camp'i utiliit Windows 7 versiooniuuenduse jaoks

Selle utiliidi peavad alla laadima kõik Windows Vista kasutajad * enne * uuele versioonile Windows 7 installimist mis tahes Inteli Macis. See funktsioon on HD-de keelamine lihtsalt lugesin Mac OS X Microsofti süsteemides, vältides vigu Windows 7 versiooniuuenduse ajal.

Lisateavet selle utiliidi kohta leiate sellest Apple'i tugiartiklist.

Nüüd, kui teil on uus iMacs 21.5 ja 27 tolli ja / või Mac Pro, hoidke end kursis järgmiste värskendustega:

Graph 1.0 püsivara värskendus (iMaci ja Mac Pro jaoks)

See värskendus tuleb installida Mac OS X kaudu kõikidele iMacidele ja Mac Pro-le koos GPUNVIDIA GeForce 7300, 7300 GT, 7600 GT või Quadro FX 4500-ga, et parandada selle masina graafikaprobleeme operatsioonisüsteemiga Windows 7. See kaalub ainult 1,2 MB ja vajab Mac OS X-i. 10.5.8 Leopard (Macs Pro jaoks) või 10.6 Snow Leopard, mida saab hankida ka tarkvarauuenduste kaudu (Tarkvara värskendus) Apple'i süsteemist.

iMac Final 2009 Windows 7 draiverid

See on spetsiaalne USB draiveripakett Windows 7 installimiseks 27-tollisele iMacile selle allalaadimiseks, soodustatud kasutaja peab nõustuma spetsiaalse litsentsilepinguga. Pärast allalaadimise lõppu tuleb draiver kopeerida MS-DOS-vormingus USB-mälupulgale, mis tuleb seejärel ühendada 27-tollise iMaciga Windows 7 installimiseks.

Lisateavet leiate sellest Apple'i tugiartiklist.

Kui teil on veel muid küsimusi Windows 7 installimise kohta Mac-ile, külastage Boot Campsi kohta käivat spetsiaalset lehte Apple. Pange tähele, et peaaegu kõik Apple'i toodetud Inteli Macid on võimelised uut Microsofti süsteemi töötama.