Arsitektur internal Mac Pro

Apple värskendas vaikselt valikulist Macs Pro ja Xserves protsessorit ja kõvaketast [atualizado]

Ilma fännide või ametlike teadaanneteta värskendas Apple Ameerika Ühendriikide veebipoes Macs Pro ja Xserves valikulist konfiguratsiooni, tutvustades uut Intel Xeoni mudelit "Nehalem" neljatuumaline 3,33 GHz teie "kõige põhilisema" torni versiooni jaoks, hinnaga 1200 dollarit üle standardi.

Mac Pro sisearhitektuur

Mingil põhjusel pole see uus kiip versioonis saadaval kaheksatuum (kahekordne) Macs Pro jaoks, kuid isegi edasi neljatuumaline See peaks pakkuma head jõudluse kasvu, kuna sellel on L3 vahemälu L3, integreeritud mälukontroller, tehnoloogia Hüperkeermestamine ja Turbo Boost, laiendades Maci dünaamilist jõudlust 3,6 GHz-ni.

Nii Macs Pro kui ka Xservesid saab nüüd kohandada draividega kuni 2TB (igaüks 550 dollarit), see tähendab, et Macs Pro võib saavutada maksimaalse võimsuse 8 TB ja Xserves tõuseb nüüd 6 TB-ni. Kõvaketas on SATA 3Gb / s mudel 7200 RPM 32MB vahemäluga.

Lõpuks aktsepteerib Xserves liin nüüd 4 GB mälupulka, mis kahekordistab mudeli mahutavust neljatuumaline kuni 24 GB muutmälu ja kaheksatuum RAM kuni 48 GB.

(MacRumorsi kaudu)

Uuenda

Lugeja Ramon Pange tähele, et uudised on juba Brasiilia veebipoes Brasiilia. Protsessori värskendamine Mac Pro-s maksab 4200 R $ (haha!) Ja 2TB kõvakettad maksavad 1925 R $.