Apple viib USA-s lõpule kaardiuuenduse

SEE Apple teatas täna, et kõik Ameerika Ühendriigid nüüd saab kasutada uuendatud rakenduse funktsioone Kaart.

Peale kiirema ja täpsema navigeerimise on võimalik vaadata tänavaid, hooneid, parke, lennujaamu, kaubanduskeskusi jne.

Täpsemalt.

Pärast seda sammu on Apple nüüd keskendunud oma kaartide värskendamisele Euroopa.

Neile, kes ei mäleta, teatas Cupertino hiiglane kaardi “rekonstrueerimisest” 2018. aasta juunis, mis oli esimesed muudatused, mida nähti aastal iOS 12, ilmus samal aastal. Ăśle aasta (ja palju raha) möödudes on see uudis nĂĽĂĽd kõigile kasutajatele kättesaadav, nagu rõhutas Apple’i Interneti-teenuste ja tarkvara vanem asepresident, Eddy Cue:

Otsustasime luua planeedi parima ja isikupärasema kaardirakenduse, mis kajastab inimeste tänast maailma avastamise viisi.

Need on jõupingutused, millesse oleme tugevalt investeerinud, ja nõuame kaartide ĂĽmberehitamist nullist, et neid inimeste elu parandamiseks – navigeerimisest tööle, koolini või oluliste puhkuste kavandamiseni – kõik privaatselt ette kujutada.

Uue Ameerika Ühendriikide kaardi täpsustamine ja uute ressursside, näiteks Vaata ümber ja Kogud, pakkumine on olulised sammud selle visiooni elluviimiseks.

Loodetavasti viime selle uue kaardi kogu maailmas, alustades Euroopas hiljem sel aastal.

Cue poolt esile tõstetud uute Apple Mapsi funktsioonide hulgas on Vaata ringi ja Kogumine, kuid on ka muid väga huvitavaid funktsioone, näiteks Järjehoidja, Liiklusteave, Jaga tulemist, Lennu olek, Sisekaart, Lendage ĂĽle, jne. – mõned pole päris uued, tuleb märkida.

Vaata ringi

Vaadake Apple Mapsis ringi

IOS 13-ga (ĂĽks aasta pärast renoveerimise algust) teatavaks tehtud funktsioon Look Look on Apple’i platvormi vajalik (ja hiline) juurutamine – seda seetõttu, et Google on pikka aega pakkunud kaartidel sama funktsionaalsust.

Sellega pakub Apple Mapsi rakendus tänavatelt interaktiivseid pilte kõrglahutusega 3D-fotodega, võimaldades kasutajatel virtuaalselt “kõndida”.

See funktsioon on nüüd saadaval järgmistes linnades: New York, Los Angeles, Las Vegas, Houston, Oahu ja need, mis moodustavad San Francisco lahe.

Kogumine

Apple Mapsi kollektsioon

Kogude abil saavad kasutajad hõlpsasti luua ja jagada loendeid oma lemmikkohtade, kohtade, mida nad soovivad külastada, või piirkondadega, kus nad järgmise puhkuse veedavad.

Kogu kollektsiooni saab hõlpsasti jagada pere või sõpradega, nii et kõik saavad reisiplaanidega kursis olla.

Järjehoidja

Apple Mapsi lemmikud

Siin laiendas Apple just seda, mis oli Mapsi rakendusega juba võimalik enne selle ümberehitamist.

Selle funktsiooni abil saavad kasutajad marsruute kiiresti arvutada, märkides asukohad lemmikuteks, kaotades vajaduse neid pidevalt kaardilt otsida.

Liiklusteave

Liiklus Apple Mapsis

Reaalajas liiklusteave pakub konkreetsete asukohtade üksikasjalikke liikumisaegu, ühistranspordi saabumise ja väljumise aegu jne.

Kaardid sisaldavad reaalajas ka olulist teavet, näiteks liikluse häired.

Ühistranspordi sõiduplaani funktsioonid on saadaval paljudes maailma linnades, sealhulgas San Francisco lahe piirkonnas, Washingtonis (DC), New Yorgis, Los Angeleses ja tänaseni Miamis.

Jaga tulemist

Jagage saabumisi Apple Mapsis

Marsruudi jagamise võimalus võimaldab kasutajatel oma eeldatav saabumisaeg väga lihtsal viisil pere või sõpradega konkreetsesse asukohta saata.

Saabumisprognoosi uuendatakse pidevalt liiklusteabe ja reisimarsruutide põhjal.

Lennu olek

See funktsioon kasutab Siri uusi otseteid, et otsida rakendusse Mail, Calendar või Wallet tulevaste reiside kohta teavet, tuues Mapsi rakenduses esile teatud teabe (näiteks terminali- / väljumisväravad, väljumisajad, lendude tühistamised jne).

Sisekaart

Sisekaardid Apple Mapsis

Sisekaardid näitavad üksikasjalikumaid kohti kaubanduskeskuses, lennujaama pardale mineku / poeväravate kõrval.

Kui nendel asukohtadel on rohkem kui ĂĽks korrus, näitab rakendus lisaks konkreetse koha taset – lisaks sellele, et teavitate teid sellest, mis on avatud või mitte.

Siri juhend

Siri Natural Voice Guidance pakub kasutajale marsruudil suunamiseks hõlpsasti kuuldavaid ja häälejuhiseid järgivaid juhiseid.

See funktsioon on aga praegu saadaval ainult USA-s.

Lendage ĂĽle

Apple Mapsi viadukt

Esialgu iOS 6-s 2012.

aastal kasutusele võetud Lendage üle pakub võimalust vaadata suuremaid suurlinnapiirkondi 3D-vormingus.

Kasutajad saavad seadme ĂĽlalt tuvastamiseks teisaldada seadet linnas, kus seda funktsiooni toetatakse (praegu ĂĽle 350).

· • ·

Kui elate või reisite USA-s, proovige Mapsi uusi funktsioone ja andke meile oma kogemusest teada.

Brasiilia ja Portugali elanike jaoks on trikk oodata, kuni Apple mingil hetkel oma uusi funktsioone laiendab …